miody i produkty pszczele

Poznaj przepisy na zdrowe i smaczne potrawy, dzięki którym będziesz mieć energię na cały dzień, a przy tym poczujesz się lekko jak nigdy!
Awatar użytkownika
Metody
Posty: 0
Rejestracja: 18 cze 2022, 19:15

miody i produkty pszczele

Post autor: Metody »

Siemka, jakie są wasze ulubione miody i produkty pszczele? U mnie jeśli chodzi o miody to chyba numerem jeden jest miód spadziowy, który zawsze wybieram przy okazji robienia zakupów, o ile muszę uzupełnić zapasy. Co do produktów pszczelich to nie mam jeszcze wyrobionej opinii, a wy? Może polecacie mi czegoś spróbować? Chętnie się dowiem, dajcie znać :D
Awatar użytkownika
Filomena63
Posty: 0
Rejestracja: 12 paź 2022, 7:15

Re: miody i produkty pszczele

Post autor: Filomena63 »

Jeśli chodzi o mnie to ja często korzystam z rozwiązań medycyny ludowej, więc produkty pszczele nie są mi wcale obce. Ostatnio testuję mleczko pszczele, które wiele osób nazywa wręcz eliksirem młodości. Polecam poczytać o jego wspaniałych właściwościach prozdrowotnych, bo robią duże wrażenie. Z miodów też chyba najczęściej wybieram spadziowy, z tym się zgadzam :)
kajaa77

Re: miody i produkty pszczele

Post autor: kajaa77 »

Oj tak - pszczele produkty są niebywale zdrowe, też trochę na ten temat czytałam, także mnie to jak najbardziej przekonuje. Jak chodzi o mnie to doszłam do wniosku, że teraz tutaj https://miod-dobry.pl/Miod-Rzepakowy-Polski/23 dokonam zakupu miodów , ponieważ mają oni naprawdę dobre, naturalne. Tak bynajmniej się dowiedziałam.
ODPOWIEDZ