Hotel z basenem

W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli wszystko na temat sportu, ćwiczeń i wszystkich znanych form aktywności fizycznej. Jak, gdzie i kiedy ćwiczyć, by cieszyć się dobrym zdrowiem?
Awatar użytkownika
Edwin1960
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2022, 9:44

Hotel z basenem

Post autor: Edwin1960 »

Bardzo lubimy spędzać czas aktywnie, pokochaliśmy góry i planujemy właśnie w okolice gór wybrać się na majówkę. Wprawdzie jeszcze nic nie mamy zorganizowane, a to jest chyba już ostatni dzwonek na to, żeby zacząć przygotowania. Polecacie może jakiś hotel z basenem małopolskie? Fajnie, jakby można było przy okazji skorzystać z jakichś zabiegów SPA :)
esme88

Re: Hotel z basenem

Post autor: esme88 »

A ja wybieram się na kilka dni do Wrocławia, ponieważ mam tam coś do załatwienia, a przy okazji chcę sobie pozwiedzać to i owo. Właśnie zastanawiam się nad tym - czy nie postawić na hotel 3 gwiazdkowy w centrum wrocławia Lothus ? Co radzicie?
nadiaa

Re: Hotel z basenem

Post autor: nadiaa »

A co powiecie mi jak chodzi o atrakcyjne noclegi w centrum poznania? Czy też jesteście w stanie mnie nakierować na jakiś fajny hotel? Ja chociażby rozważam ofertę hotelu Don Prestige , bo czytałam na jego temat wiele pozytywnych opinii. Ale wiecie, chcę jeszcze mieć porównanie.
ODPOWIEDZ