bluzy polarowe

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
Awatar użytkownika
elena1994
Posty: 0
Rejestracja: 06 sty 2022, 20:06

bluzy polarowe

Post autor: elena1994 »

Jakie bluzy polarowe są naprawdę najlepsze? Zamiast kurtki na chłodne wieczory? Zwłaszcza jeśli mówimy o wyjazdach pod namiot czy na ryby. Wtedy wygoda jest naprawdę ważną sprawą. A jednocześnie musi być w miarę ciepło. Możecie polecić jakieś fajne bluzy tego typu? Fajnie jakby nie kosztowały majątku, ale zależy mi na ich trwałości i jakości. Polecicie coś?
Ilona

Re: bluzy polarowe

Post autor: Ilona »

Kurtki z alpaki powinny być traktowane z dużą ostrożnością podczas prania, aby zachować ich miękkość i kształt. Najlepsza metoda to pranie ręczne w wodzie o temperaturze nie wyższej niż 30 stopni Celsjusza. Używaj łagodnego detergentu i delikatnie zanurzaj kurtkę, unikając mocnego tarcia. Wszystkie niezbędne informacje o prawidłowym praniu kurtek z alpaki znajdują się na https://ekobieco.pl/jak-prac-kurtki-z-alpaki i pamiętaj, aby nie wieszać mokrej kurty, lecz suszyć ją na płasko.
ODPOWIEDZ