dezynfekcja

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
Awatar użytkownika
dajmir69
Posty: 0
Rejestracja: 16 sie 2021, 9:15

dezynfekcja

Post autor: dajmir69 »

Musiałem kupić ostatnio kilka rzeczy do dezynfekcji i czyszczenia, wszystko znalazłem w sklepie: https://esilver.eu/ Świetne miejsce na takie zakupy. Jestem naprawdę zadowolony.
kaśka

Re: dezynfekcja

Post autor: kaśka »

Ja jakiś czas temu miałam problem z czyszczeniem konkretnych rzeczy w swoim samochodzie. Może nie do końca chodziło o dezynfekcje ale o porządne szorowanie i czyszczenie to zdecydowanie. Sama musiałam poszukać takich rzeczy i jak się okazuje wiele profesjonalnych produktów tego typu można znaleźć w intrenecie. Jak się okazało bez większego problemu można znaleźć zarówno kosmetyki jak i chemię samochodową. Szukając tego natrafiłam na interesujący poradnik w tym zakresie na https://www.bank-life.pl/sonax-w-autona ... rie-marki/ .
Sławomir

Re: dezynfekcja

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z wysokiej jakości chemią oraz artykułami higienicznymi, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie - https://e-higiena24.pl/ . Oferta tego sklepu jest bardzo rozbudowana, dostosowana do najróżniejszych potrzeb swoich klientów.
ODPOWIEDZ