dom seniora - warto?

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
Awatar użytkownika
gwidon1987
Posty: 0
Rejestracja: 29 gru 2022, 1:14

dom seniora - warto?

Post autor: gwidon1987 »

Cześć forumowicze. Postanowiłem ostatnio znaleźć dobry dom seniora Łódź, ale w dalszym ciągu walczę z myślami, czy rzeczywiście jest to dobra decyzja. Nie miałem nikogo z bliskich w takiej placówce i nie wiem, jak to wygląda. Na jakie aspekty powinienem zwrócić uwagę, żeby dobrze wybrać? Może wy mi podpowiecie, tak na pewno byłoby mi znacznie łatwiej.

cbd oil
Awatar użytkownika
Gaja_88
Posty: 0
Rejestracja: 10 paź 2022, 11:28

Re: dom seniora - warto?

Post autor: Gaja_88 »

Jeśli zależy Ci faktycznie, żeby to była całodobowa opieka dla osób starszych, to na pewno dom opieki będzie odpowiednim miejscem. Polecam przyjrzeć się przede wszystkim placówkom prywatnym i dokładnie przestudiować oferty. Może też umów się na jakieś spotkanie na miejscu, żeby przyjrzeć się, jak to wygląda od środka? Ja bym tak właśnie zrobiła, powodzenia!

serwis ploterów kraków
eroyon

Re: dom seniora - warto?

Post autor: eroyon »

A czy gry dla seniorów w tym miejscu są? Nie powiem, żebym sama chciała grać, ale na pewno zależy mi na ty, by moja ciotka miała możliwość różnego rodzaju zajęć, bo jak wiecie, to jest ważne, co i jak robimy, a ona w takim miejscu nie ma czuć się samotnie, a dobrze. Stąd liczę na wskazówki. jak to u was wygląda i dlaczego dane miejsce wybieracie.
ODPOWIEDZ