Działalność gospodarcza

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
Awatar użytkownika
żywisława_72
Posty: 0
Rejestracja: 03 gru 2022, 18:33

Działalność gospodarcza

Post autor: żywisława_72 »

W zeszłym roku zdecydowałam się w końcu zrealizować jedno z moich największych życiowych marzeń i otworzyłam swoją własną działalność - jest to gabinet dietetyczny i dodatkowo sklep ze sprzętem sportowym i zdrową żywnością. Powiem Wam, że współpracuję też z różnymi firmami i to właśnie z tymi większymi fakturami z ich strony jest ostatnio problem z płatnością. Dlatego myślimy, żeby skorzystać z takiej opcji jak faktoring. Warto?
Mariusz

Re: Działalność gospodarcza

Post autor: Mariusz »

Działalność gospodarcza to bardzo wymagające zadanie. Na samym początku musimy nauczyć się wyciągać wnioski z błędów innych przedsiębiorców. Patrząc na statystyki to jednym z podstawowych jest szukanie oszczędności na takich inwestycja jak zakup samochodu. Dlatego dajmy sobie spokój z ofertami jakie znajdziemy na znanych portalach ogłoszeniowych. O wiele lepsze w dłuższej perspektywie będzie skorzystanie z możliwości jakie daje nam zakup w salonie. Zerknijcie na oferty takich marek jak Dacia - https://www.dacia.pl/dacia-samochody-uzywane.html ponieważ ich modele cieszą się rosnącą popularnością. Do tego możemy skorzystać z możliwości finansowania zakupu, co jest ogromnym plusem.
ODPOWIEDZ