Ekologiczne sklepy?

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
Awatar użytkownika
Angelika
Posty: 0
Rejestracja: 20 sty 2022, 15:40

Ekologiczne sklepy?

Post autor: Angelika »

Polecacie jakiś konkretny sklep eko w Białymstoku? Chciałabym zrobić soje pierwsze zdrowe zakupy, więc przyda mi się namiar na sklepy, gdzie ceny nie są wygórowane, a i można wybierać spośród zróżnicowanych produktów. Czy przychodzi wam coś do głowy? Co konkretnie polecacie kupować? Jest jakaś kategoria produktów, na które szczególnie warto patrzeć?
Awatar użytkownika
Marcjana1966
Posty: 0
Rejestracja: 20 kwie 2022, 19:29

Re: Ekologiczne sklepy?

Post autor: Marcjana1966 »

Ja w takich sklepach głównie kupuję produkty superfoods, bo znacznie bardziej się to opłaca. Chociaż polecam też patrzeć na eko żywność, ale i na naturalne kosmetyki. Ja chyba właśnie zaczęłam od kosmetyków i tak mi podpasowały, że totalnie przepadłam i teraz regularnie robię zakupy w podobnych sklepach. Trzeba po prostu szukać atrakcyjnych ofert i okazji :P
Sławomir

Re: Ekologiczne sklepy?

Post autor: Sławomir »

Od wielu lat prowadzę własną firmę i zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest współpraca ze specjalistami w danej branży. Dlatego mogę Wam polecić ofertę firmy, która dostarcza rozwiązania z zakresu logistycznych dla firm - https://innoship.com/pl/korzysci/wiele-opcji-dostawy/ .
ODPOWIEDZ