gdzie kupić tanio leki?

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
helsa

gdzie kupić tanio leki?

Post autor: helsa »

gdzie można kupić leki najtaniej?? Nie wiecie które apteki stacjonarne najtańsze? Rodzice dużo leków kupują i szukam miejsca gdzie mogliby trochę taniej jednak je kupić
brokuila

Re: gdzie kupić tanio leki?

Post autor: brokuila »

wydaje mi sie, że DOZ jest korzystny cenowo, kupuję tam od kilku lat i mają fajne ceny, mam kilka aptek w okolicy i u nich zawsze wychodzi najtaniej, warto sprawdzić
holly

Re: gdzie kupić tanio leki?

Post autor: holly »

Ja nawet porównałam ceny ostatnio w kilku okolicznych aptekach dla pewności i też doszłam do wniosku, że w dozie moje leki wychodzą najtaniej. Teraz już tylko tam kupuje
elisek

Re: gdzie kupić tanio leki?

Post autor: elisek »

No sama kupuję dość sporo leków i suplementów, szukałam w której aptece mają najlepsze ceny i faktycznie najlepiej wypadł DOZ, mają dość tanio. Warto sprawdzić, jeśli ktoś z Was się zastanawia :)
janinka

Re: gdzie kupić tanio leki?

Post autor: janinka »

u nas też najtaniej w dozie, ostatnio chciałam coś szybko kupić w innej aptece na osiedlu, ale cena mnie dosłownie zatkała, więc wolałam już zrezygnować i podejść do dozu. Tam wyszło mi dużo taniej.
Elis

Re: gdzie kupić tanio leki?

Post autor: Elis »

Mam takie same spostrzeżenia jeśli chodzi o ceny w różnych aptekach i tak jak ostatnio rozmawiałam ze znajomymi, to najczęściej właśnie w doz też kupują.
wiewiórka

Re: gdzie kupić tanio leki?

Post autor: wiewiórka »

Dużo ludzi kupuję w DOZ, w sumie to się nie dziwię, nie podnieśli cen, towar zawsze dostępny. Zarówno leki na receptę jaki i suplementy można kupić w dobrej cenie.
ODPOWIEDZ