gdzie kupić tanio leki?

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
helsa

gdzie kupić tanio leki?

Post autor: helsa »

gdzie można kupić leki najtaniej?? Nie wiecie które apteki stacjonarne najtańsze? Rodzice dużo leków kupują i szukam miejsca gdzie mogliby trochę taniej jednak je kupić
brokuila

Re: gdzie kupić tanio leki?

Post autor: brokuila »

wydaje mi sie, że DOZ jest korzystny cenowo, kupuję tam od kilku lat i mają fajne ceny, mam kilka aptek w okolicy i u nich zawsze wychodzi najtaniej, warto sprawdzić

koszt siania trawy
holly

Re: gdzie kupić tanio leki?

Post autor: holly »

Ja nawet porównałam ceny ostatnio w kilku okolicznych aptekach dla pewności i też doszłam do wniosku, że w dozie moje leki wychodzą najtaniej. Teraz już tylko tam kupuje
elisek

Re: gdzie kupić tanio leki?

Post autor: elisek »

No sama kupuję dość sporo leków i suplementów, szukałam w której aptece mają najlepsze ceny i faktycznie najlepiej wypadł DOZ, mają dość tanio. Warto sprawdzić, jeśli ktoś z Was się zastanawia :)
janinka

Re: gdzie kupić tanio leki?

Post autor: janinka »

u nas też najtaniej w dozie, ostatnio chciałam coś szybko kupić w innej aptece na osiedlu, ale cena mnie dosłownie zatkała, więc wolałam już zrezygnować i podejść do dozu. Tam wyszło mi dużo taniej.

pentagram combo recenzja
Elis

Re: gdzie kupić tanio leki?

Post autor: Elis »

Mam takie same spostrzeżenia jeśli chodzi o ceny w różnych aptekach i tak jak ostatnio rozmawiałam ze znajomymi, to najczęściej właśnie w doz też kupują.
wiewiórka

Re: gdzie kupić tanio leki?

Post autor: wiewiórka »

Dużo ludzi kupuję w DOZ, w sumie to się nie dziwię, nie podnieśli cen, towar zawsze dostępny. Zarówno leki na receptę jaki i suplementy można kupić w dobrej cenie.
alinka

Re: gdzie kupić tanio leki?

Post autor: alinka »

Tak, ceny w dozie są bardzo dobre, ja tez tam kupuję. Nawet ostatnio porównywałam ceny w róznych aptekach z ciekawości, ale jednak w dozie najbardziej mi się opłacało
Elza

Re: gdzie kupić tanio leki?

Post autor: Elza »

No ja póki co płacę w doz co miesiąc tyle samo za swoje leki, więc podwyżek raczej nie robili, jeśli chodzi o apteki to na pewno mają najtaniej. Mam nadzieję, że będą trzymać takie ceny jak najdłużej.
kangurka

Re: gdzie kupić tanio leki?

Post autor: kangurka »

Ja również wybieram aptekę dbam o zdrowie, najlepsze ceny mają jak dla mnie, nie tylko na leki ale i na suplementy, kupuję u nic =h dla siebie i realizuję recepty dla rodziców.
mariasz

Re: gdzie kupić tanio leki?

Post autor: mariasz »

Tak? A to nie wiedziałam, że w DOZ mają takie korzystne ceny. Zawsze myślałam, że u nich drogo, ale skoro tak mówicie to musze do nich zajrzeć bo akurat muszę uzupełnić apteczkę.
haliszka

Re: gdzie kupić tanio leki?

Post autor: haliszka »

Tak, w DOZ stacjonarnie można kupić leki i suplementy w naprawdę dobrych cenach, ja sama realizuję tam recepty dla siebie i rodziców, nie ma co przepłacać.
agasza

Re: gdzie kupić tanio leki?

Post autor: agasza »

Sezon chorobowy w pełni, ostatnio porównywałam ceny leku na receptę w stacjonarnych aptekach i muszę przyznać, że właśnie w DOZ wyszło najtaniej, więc kupiłam u nich.
Ziko

Re: gdzie kupić tanio leki?

Post autor: Ziko »

Dokładnie, w doz mają najniższe ceny póki co i bardzo się cieszę, że są jeszcze takie miejsca, w których można jeszcze coś taniej kupić. Na pewno będę się trzymać tej apteki i będę polecać wszystkim, bo nie ma co przepłacać.

czym pomalować elewację baranek
ODPOWIEDZ