Inspekcja kanalizacji

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
Jolka

Inspekcja kanalizacji

Post autor: Jolka »

Nie wiem czy słyszeliście o tym, czy firma Pipe Control zajmuje się takimi usługami jak monitorowanie kanałów za pomocą kamer z głowicami obrotowymi? jest to chyba najlepsza, najbardziej nowoczesna metoda. Wielki plus dla nich za to. Nie miałam pojęcia jeszcze jakiś czas temu, jak bardzo takie firmy jak http://www.pipecontrol.pl są potrzebne.
GabrielGabriel

Re: Inspekcja kanalizacji

Post autor: GabrielGabriel »

Jolka pisze: ↑27 wrz 2021, 18:16 Nie wiem czy słyszeliście o tym, czy firma Pipe Control zajmuje się takimi usługami jak monitorowanie kanałów za pomocą kamer z głowicami obrotowymi? jest to chyba najlepsza, najbardziej nowoczesna metoda. Wielki plus dla nich za to. Nie miałam pojęcia jeszcze jakiś czas temu, jak bardzo takie firmy jak http://www.pipecontrol.pl są potrzebne.
A jak to wygląda w przypadku domów jednorodzinnych? Bo zamówiłem jakiś czas temu firmę https://walusiakroczyny.pl/instalacje-wod-kan/ i ciekawe jak oni działają.
ODPOWIEDZ