jak odświeżyć buty?

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
Awatar użytkownika
Leka95
Posty: 0
Rejestracja: 27 sie 2022, 18:46

jak odświeżyć buty?

Post autor: Leka95 »

Jakie znacie skuteczne sposoby na to, żeby odświeżyć buty? Ja szukałam sobie różnych produktów, które temu służą i trafiłam między innymi na dezodorant do obuwia Nano Deo Silver, może o nim słyszeliście? Chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o skuteczności takich produktów i które się wam najlepiej sprawdzały, bo coś takiego na pewno mi się przyda :)
Hurru

Re: jak odświeżyć buty?

Post autor: Hurru »

Planuję nadchodzącą wyprawę turystyczną i mam kilka pytań dotyczących impregnatów i mydeł turystycznych https://goodsport.pl/turystyka/akcesori ... aty-mydla/. Chciałbym zadbać o odpowiednią pielęgnację swojego sprzętu i higienę podczas podróży.
inkaa

Re: jak odświeżyć buty?

Post autor: inkaa »

Pytanie - czy opłaca się reanimować nasze buty? Może lepiej kupić coś nowego, i pewniejszego? A ja właśnie
mam dylemat - jakie buty do biegania? Może ktoś z was mi doradzi? Postanowiłam uprawiać biegi i chcę odpowiednio do tematu podejść.
Zdunek

Re: jak odświeżyć buty?

Post autor: Zdunek »

Buty wykonane z mikrofibry mogą być również odpowiednie do prania w pralce. Mikrofibra jest materiałem odpornym na wodę i łatwym w czyszczeniu. Przed praniem sprawdź zalecenia producenta, szczególnie jeśli buty posiadają dodatkowe elementy dekoracyjne. Szczegóły na temat prania butów z mikrofibry w pralce, w tym odpowiednie ustawienia pralki, znajdziesz na https://ekutno.pl/pl/642_artykuly-spons ... ralce.html i zaleca się stosowanie delikatnych programów prania i niskich temperatur, aby zapewnić długotrwałość butów.
ODPOWIEDZ