kubki na kawę

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
Awatar użytkownika
Kama-92
Posty: 0
Rejestracja: 12 maja 2022, 9:36

kubki na kawę

Post autor: Kama-92 »

Czy macie jakieś ulubione kubki na kawę? Taki kubek, który zawsze poprawia Wam humor? Ja mam taki swój, w którym uwielbiam wieczorem napić się słabej kawy, albo gorącej czekolady. To taki mój mały rytuał. Zawsze gdy mam naprawdę zły dzień, ciężkie przejścia, to muszę zrobić sobie coś pysznego do picia. Siadam na balkonie, patrzę sobie w niebo i popijam gorący napój. A Wy macie takie rytuały?

agrobud proszowice
sowa88

Re: kubki na kawę

Post autor: sowa88 »

Jak prowadzicie biznes gastronomiczny, to może warto byłoby postawić przede wszystkim na kubki papierowe z nadrukiem? Wiecie warto oznakować tego typu rzeczy, bo taka kawa będzie zauważalna z daleka i będzie wiadomo z jakiego miejsca pochodzi ;). Firma printcup24.pl ma w tym zakresie szerokie możliwości - może wam coś odpowiedniego zaproponować.
jama

Re: kubki na kawę

Post autor: jama »

Wiesz co, ja polecam specjalne kubki termiczne dzięki którym kawa trzyma ciepło. Możesz zrobić sobie swoją ulubioną kawę w domu i wziąć ją ze sobą, bez względu na to gdzie wychodzisz.

maskownice na rury grzejnikowe
ODPOWIEDZ