kuchenka turystyczna

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
Awatar użytkownika
Klaudia84
Posty: 0
Rejestracja: 23 kwie 2022, 11:09

kuchenka turystyczna

Post autor: Klaudia84 »

Hej kochani, w tym roku po raz pierwszy w życiu wybieram się na wakacje pod namiot. Jestem podekscytowana, ale nie do końca wiem czego się spodziewać. Wierzę, że będą to super wakacje. Może ktoś z Was jeździ regularnie i mógłby mi polecić takie akcesoria jak kuchenka turystyczna, dobre latarki do namiotu. Lub coś, o czym mogłabym nie pomyśleć, że się przyda :)
Tomekll

Re: kuchenka turystyczna

Post autor: Tomekll »

Planuję wakacyjny wyjazd w góry i szukam porad odnośnie termosów turystycznych https://goodsport.pl/turystyka/akcesoria/termosy/. Chciałbym móc cieszyć się ciepłymi napojami w trakcie długich wędrówek i zatrzymywać się na piknikach, ale nie mam jeszcze odpowiedniego termosu. Z tego powodu zwracam się do Was z prośbą o polecenie solidnych i sprawdzonych modeli termosów turystycznych.
laura99

Re: kuchenka turystyczna

Post autor: laura99 »

No to mnie z tych wszystkich rzeczy turystycznych, to najbardziej aktualnie potrzebna jest dobra walizka. Szukam czegoś solidnego i jednocześnie pojemnego.... Czy zdradzicie mi - gdzie warto rozglądnąć się za walizkami?
ODPOWIEDZ