najtańsze oświetlenie LED

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
Awatar użytkownika
Tomasz_80
Posty: 0
Rejestracja: 03 maja 2022, 19:46

najtańsze oświetlenie LED

Post autor: Tomasz_80 »

Gdzie znajdę najtańsze oświetlenie LED? Szukam sprawdzonego dostawcę takich produktów, chcę mieć dostawę prosto na teren budowy, czy jest to możliwe? Macie namiary na kogoś takiego? Może to być hurtownia, a może być dostawca, który ma jakieś katalogi tego typu produktów. Macie może namiary na kogoś takiego? Będę naprawdę wdzięczny za polecenie kogoś sprawdzonego.
monka88

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: monka88 »

Na pewno warto sobie poszczególne oferty porównać między sobą, aby mieć pewność, że się wybiera jak najlepiej. Jak chodzi o reflektory kierunkowe, czy inne lampy ogrodnicze i wewnętrzne, to sklep Iluve.com według mnie zaskakują szeroką gamą produktów. Tam wybór macie obszerny i zarazem atrakcyjny.
Franki

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: Franki »

Poszukuję porad w sprawie lamp rowerowych https://goodsport.pl/akcesoria-rowerowe ... nie-lampy/. Zbliża się jesień, a wraz z nią coraz krótsze dni, dlatego potrzebuję odpowiednich oświetleń do jazdy rowerem. Czy możecie polecić jakieś dobre modele?
luna88

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: luna88 »

Wiecie - jak poszukujecie dobrego oświetlenia dla siebie, to dla przykładu tutaj https://www.ifamilo.pl/oswietlenie-magn ... m-swietle/ możecie sobie sprawdzić propozycje . Macie tam poradnik, który sugeruje , które opcje są naprawdę opłacalne.
ODPOWIEDZ