Ogrodzenie

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
Gabriela

Ogrodzenie

Post autor: Gabriela »

Czy ktoś z Was może zajął się samodzielnie budową albo chociaż montażem ogrodzenia z gotowych elementów? Szukamy jakichś oszczędności, bo jak pewnie większość z Was zdaje sobie sprawę, budowa domu potrafi pochłonąć wszystkie zaskórniaki. A znaleźliśmy stronę https://adrosklep.pl u nich można kupić akcesoria do ogrodzeń.
mavile

Re: Ogrodzenie

Post autor: mavile »

O, a jakie ogrodzenie Waszym zdaniem do takiego https://www.mgprojekt.com.pl/ambitny-2 domku będzie pasować? Możecie powiedzieć, że szaleję, że chcę to dopasować, ale moim zdaniem nie ma to jak kompilacja i dopasowanie. Co wy na to? Jak to widzicie? :D :D :D :D :D
Michał92

Re: Ogrodzenie

Post autor: Michał92 »

Gabriela pisze: ↑24 wrz 2021, 18:59 Czy ktoś z Was może zajął się samodzielnie budową albo chociaż montażem ogrodzenia z gotowych elementów? Szukamy jakichś oszczędności, bo jak pewnie większość z Was zdaje sobie sprawę, budowa domu potrafi pochłonąć wszystkie zaskórniaki. A znaleźliśmy stronę adrosklep.pl u nich można kupić akcesoria do ogrodzeń.
Właśnie w tym roku budujemy dom w Małopolsce https://bud-kent.pl/budowa-domow-energo ... alopolska/ i początkowa wycena domu a obecna wzrosła o około 60%.
Sławomir

Re: Ogrodzenie

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie specjalistów w przypadku instalacji wodno-kanalizacyjnych i techniki grzewczej, to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy Świat Instalacji, która specjalizuje się m.in. w regeneracja rur od środka . Ktoś z Was również korzystał z ich oferty?
Bartłomiej

Re: Ogrodzenie

Post autor: Bartłomiej »

Z jakich zródeł energii odnawialnej korzystacie w Waszych domach, firmach i dlaczego? Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy Fotonlab, która specjalizuje się we wszelkich pracach związanych z odnawialnymi zrodłami energii, w tym np. panele fotowoltaiczne .
zaneta

Re: Ogrodzenie

Post autor: zaneta »

Czy ten dom nie jest przepiękny https://www.mgprojekt.com.pl/willa-floryda-4 ? Taki wielki i przestronny. Ale w sumie nie wiem czy chciałabym taki mieć. Przecież to cały dzień trzeba spędzić na sprzątaniu. A może się mylę? Co myślicie ?
mega

Re: Ogrodzenie

Post autor: mega »

Przy wyborze ogrodzenia najważniejsze jest to czy jest ono solidne i pasuje do charakteru domu. Jeśli o mnie chodzi najbardziej podoba mi się ogrodzenie Wiśniowski z kolekcji home inclusive, jest ponadczasowe
ODPOWIEDZ