Ogrodzenie

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
Gabriela

Ogrodzenie

Post autor: Gabriela »

Czy ktoś z Was może zajął się samodzielnie budową albo chociaż montażem ogrodzenia z gotowych elementów? Szukamy jakichś oszczędności, bo jak pewnie większość z Was zdaje sobie sprawę, budowa domu potrafi pochłonąć wszystkie zaskórniaki. A znaleźliśmy stronę https://adrosklep.pl u nich można kupić akcesoria do ogrodzeń.
mavile

Re: Ogrodzenie

Post autor: mavile »

O, a jakie ogrodzenie Waszym zdaniem do takiego https://www.mgprojekt.com.pl/ambitny-2 domku będzie pasować? Możecie powiedzieć, że szaleję, że chcę to dopasować, ale moim zdaniem nie ma to jak kompilacja i dopasowanie. Co wy na to? Jak to widzicie? :D :D :D :D :D
Michał92

Re: Ogrodzenie

Post autor: Michał92 »

Gabriela pisze: ↑24 wrz 2021, 18:59 Czy ktoś z Was może zajął się samodzielnie budową albo chociaż montażem ogrodzenia z gotowych elementów? Szukamy jakichś oszczędności, bo jak pewnie większość z Was zdaje sobie sprawę, budowa domu potrafi pochłonąć wszystkie zaskórniaki. A znaleźliśmy stronę adrosklep.pl u nich można kupić akcesoria do ogrodzeń.
Właśnie w tym roku budujemy dom w Małopolsce https://bud-kent.pl/budowa-domow-energo ... alopolska/ i początkowa wycena domu a obecna wzrosła o około 60%.
ODPOWIEDZ