pogrzeb

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
Alicja

pogrzeb

Post autor: Alicja »

U nas w rodzinie też niedawno był pogrzeb, także jestem na bieżąco ze sprawami organizacji pogrzebu. Dlatego mogę wam doradzić usługi Domu Pogrzebowego Szadkowski z Pruszkowa https://www.dpsz.pl/o-firmie Solidnie i profesjonalnie podchodzą do świadczonych usług, są empatyczni i dobrze zorganizowani, także można na nich polegać. W waszym imieniu załatwią sprawy urzędowe, m.in. z ZUSem, bardzo to było dla mnie ważne, bo zupełnie nie miałam wtedy głowy do takich formalności. Ogólnie byli bardzo pomocni.
marcin

Re: pogrzeb

Post autor: marcin »

My też niedawno przeszliśmy te trudne chwile odejścia bliskiej osoby, dlatego wiem, jak ważne jest wsparcie bliskich i solidnego zakładu pogrzebowego, który odciąży rodzinę w kwestiach czysto formalnych. My po śmierci dziadka korzystaliśmy z usług domu Resurrexit z Katowic https://resurrexit.pl/uslugi/ i dobrze się ten zakład sprawdził. Po ich stronie było m. in. załatwianie formalności związanych z aktem zgonu w USC i rozliczeniem bezgotówkowym w ZUS-ie, transport żałobników na ceremonię pogrzebową a nawet organizacja oprawy muzycznej ceremonii pogrzebowej.

buty trekkingowe wojskowe
ODPOWIEDZ