przewóz zwierząt

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
Awatar użytkownika
Miron
Posty: 0
Rejestracja: 02 lip 2022, 3:36

przewóz zwierząt

Post autor: Miron »

Potrzebny mi jest ktoś, kto załatwi coś takiego jak przewóz zwierząt z Polski do innego kraju w Europie. Najprawdopodobniej do Hiszpanii. Chodzi mi i o sam transport, ale też opiekę nad psem w takcie podróży. Czy jest jakaś firma, która specjalizuje się w czymś takim? Jakie to mogą być koszty? W sensie o jakich kwotach orientacyjnie mówimy? Może ktoś się orientuje?
Mixer74

Re: przewóz zwierząt

Post autor: Mixer74 »

Możesz zdecydować się na wynajem maszyny lub zakup na przykład maszyny używanej, zależy jak długo zamierzasz przewozić te zwierzęta. Nieraz może się okazać, że zakup jest bardziej opłacalny niż wynajem. Zobacz może ogłoszenia na RobRol i tam coś znajdź. Widziałem, że ogłoszeń nie brakuje. Jest jeszcze mascus, otomoto, sprzedajemy, truck1.

budowa destylatora domowego
leonka

Re: przewóz zwierząt

Post autor: leonka »

Teraz nawet jeśli wynajmujesz samochód w wypożyczalni możesz nim przewozić zwierzęta pod warunkiem że spełnić określone warunki takiego przewozu. Możesz o nich poczytać między innymi na tej stronie https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... -zwierzeta
ODPOWIEDZ