wesele

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
emilka

wesele

Post autor: emilka »

Przed nami nasze piękne wesele. z jednej strony nie mogę się doczekać , a z drugiej im bliżej tym bardziej się denerwuję. Prawie wszystko mam już zaplanowane. Tylko jeszcze jedno mnie dręczy. Powiedzcie mi jak wyglądały wasze podziękowania dla rodziców? Myślałam, aby zrobić filmik z karteczkami, ale nie wiem czy to nie za dużo. Jak myślicie?
eva99

Re: wesele

Post autor: eva99 »

Jak chodzi o mnie to planuję teraz poszukać dobry catering białystok, bo w sumie jeszcze to mi zostało do załatwienia. Może znacie jakąś dobrą firmę, która oferuje dobre, smaczne, aromatyczne posiłki? Do kogo warto byłoby się zgłosić? Bo przyznam się, że jakoś nie mam pomysłów w tym aspekcie.
Kaśka

Re: wesele

Post autor: Kaśka »

Każda świadkowa musi pomóc pani młodej w organizacji wesela. Przydaje się organzer, który pilnuje by o czymś nie zapomnieć. Zamówcie sobie ja miałam, korzystałam i się super sprawdził. Tam jest też wiele pomysłów i inspiracji, które mogą się przydać.
karolia

Re: wesele

Post autor: karolia »

Czytałam na tej stronie https://sucha24.pl/artykul/dobra-wypozyczalnia/1175497 o wyjmie samochodów i o tym czym powinna się charakteryzować dobra wypożyczalnia. Podpowiem że warto ten artykuł przeczytać jeśli szykujecie się do wesele bo nie będziecie mieli problemu ze znalezieniem wypożyczalni i samochodu do ślubu
MichałM

Re: wesele

Post autor: MichałM »

Organizacja wesela to jedno z większych wyzwań. Wystarczy zapytać o to parę, która zajmowała się tym tematem. W dzisiejszych czasach mamy bardzo duży wybór nie tylko sal ale też usług dodatkowych. Dlatego w pierwszej kolejności jest tak ważne by ustalić pułap cenowy jaki jesteśmy w stanie przeznaczyć na ten cel. Jak dobrze poszukamy to znajdziemy wysoką jakość usług w przystępnej cenie jednak wymaga to trochę cierpliwości. Oczywiście otrzymując zaproszenie na tak ważne wydarzenie, musimy mieć pomysł na prezent. Ewentualnie możemy dać pieniądze w kopercie by Para Młoda przeznaczyła je na dowolny cel. Świetnym dodatkiem będą oryginalne kartki ślubne - https://artyferia.pl/katalog/na-okazje-slub-kartki jako piękna pamiątka, z personalizowanymi życzeniami.

xerox m123
ODPOWIEDZ