wózek dla dziecka

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
Awatar użytkownika
julita92
Posty: 0
Rejestracja: 17 maja 2023, 20:10

wózek dla dziecka

Post autor: julita92 »

Hejka! Czy mieliście kiedyś problem z wyborem wózka dla dziecka? Dla mnie to obecnie skomplikowane, bo wybór modeli jest ogromny. Mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc. Przeglądałam wiele różnych modeli, ale wciąż nie mogę zdecydować. Ostatnio zwróciłam uwagę na wózek cybex Priam, ale chciałabym usłyszeć opinie innych rodziców. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z tym modelem?
Dziękuję za wszelkie porady i sugestie. :)
dorota89

Re: wózek dla dziecka

Post autor: dorota89 »

Nie tylko to, trzeba kupić dziecku.... Również wybór fotelika samochodowego - jest niezłym wyzwaniem i trzeba się nad wszystkim dobrze zastanowić. Ja po długich poszukiwaniach, a też wkrótce będę mamą - natrafiłam na model COSMO https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... =JeansC.04 , który mnie urzekł pod wieloma względami. Jest solidnie wykonany, lekki, prosty w montażu i zapewnia kompleksowe bezpieczeństwo.
kasia

Re: wózek dla dziecka

Post autor: kasia »

Problem z wyborem to chyba każda przyszła mama ma, bo wiele rzeczy jest ważne a nie tylko sam wygląd wózka. Jeśli o mnie chodzi to biorę pod uwagę dobrą amortyzację, ważne są też pompowane koła u duży zakres regulacji rączki dlatego najbardziej pasuje mi wózek moon ReSea
Sławomir

Re: wózek dla dziecka

Post autor: Sławomir »

Na stronie https://markowewozki.pl/mama-z-klasa/ znajdziecie ofertę internetowego sklepu z najrózniejszymi wózkami dla Ciebie. Według mnie posiadają bardzo rozbudowaną ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb swoich klientów.
ODPOWIEDZ