Zdrowie naszej skóry twarzy

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
Wujas

Zdrowie naszej skóry twarzy

Post autor: Wujas »

Witajcie! Chciałbym dowiedzieć się, jak najlepiej dbać o skórę twarzy, aby utrzymać jej zdrowie i młody wygląd. Czy macie jakieś sprawdzone porady dotyczące pielęgnacji skóry twarzy? Chętnie poznam wasze doświadczenia i sugestie. Z góry dziękuję za pomoc!
https://zadbajotwarz.pl/
Fiona09

Re: Zdrowie naszej skóry twarzy

Post autor: Fiona09 »

Cześć wszystkim! Szukam skutecznych kursów kosmetycznych w Krakowie https://wrzuc.info/artykuly/skuteczne-k ... -kosztuje/ Chciałbym się dowiedzieć, gdzie mogę się zapisać i ile to kosztuje? Czy ktoś ma jakieś dobre doświadczenia lub zna godne polecenia miejsca? Zależy mi na profesjonalnym podejściu i solidnej edukacji. Dzięki za wszelkie informacje i sugestie!
marchewwka

Re: Zdrowie naszej skóry twarzy

Post autor: marchewwka »

mój dermatolog przepisuje mi często kosmetyki robione na receptę w aptece, bardzo fajnie mi się to sprawdza, takie kosmetyki mają krótkie składy i są niedrogie, na pewno DOZ ma zaplecze do robienia
veżka

Re: Zdrowie naszej skóry twarzy

Post autor: veżka »

Również otrzymałam ostatnio od lekarza receptę na lek, zrealizowałam ją w aptece dbam o zdrowie, bez problemu, a cena leku też naprawdę korzystna, opłaca się.
Viki

Re: Zdrowie naszej skóry twarzy

Post autor: Viki »

Jak mam do zrealizowania taką receptę to też idę do DOZ, zwykle kolejnego dnia mam do odbioru lek, a cenowo to też się zgodzę, opłaca się :) Na pewno warto się tam wybrać.
Wrzosek

Re: Zdrowie naszej skóry twarzy

Post autor: Wrzosek »

Prywatna opieka zdrowotna często stanowi wybór dla osób ceniących sobie kompleksową obsługę medyczną, włączając w to profilaktykę, leczenie i rehabilitację. Usługi dostępne na https://zdrowie.pzu.pl/ umożliwiają integrację tych wszystkich aspektów w jednym pakiecie, co jest wygodne i efektywne dla osób dbających o zdrowie holistycznie.
ODPOWIEDZ