zwrot nadpłaty kredytu

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
Awatar użytkownika
Bolebor1983
Posty: 0
Rejestracja: 07 lip 2022, 1:57

zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: Bolebor1983 »

Zależy mi na tym, żeby wywalczyć w jakiś sposób zwrot nadpłaty kredytu we frankach. z tego co rozumiem, to trzeba robić to przez prawników? Czy możecie zatem polecić mi jakiegoś sprawdzonego adwokata od tych spraw? Albo jakąś kancelarię odszkodowawczą? Bardzo zależy mi na tym, żeby jeszcze w tym roku sprawa ruszyła z miejsca. Jest to możliwe? Jak Wam się wydaje?

noże kershaw
wola

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: wola »

Co jak co, ale moim zdaniem warto wiedzieć, który bank jest najlepszy w Polsce. To przydatne informacje, w szczególności kiedy myślicie o kredycie. Dlatego zostawiam wam namiar na https://www.olsztyn.com.pl/artykul,rank ... 38247.html - sprawdźcie to w wolnej chwili
Ćwiek

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: Ćwiek »

Kiedy myślimy o kredycie, często koncentrujemy się tylko na wysokości rat i czasie spłaty. Ale czy wiedzieliście, że wskaźniki referencyjne mają bezpośredni wpływ na te parametry? Odkryłem niedawno świetny artykuł na ten temat, dostępny tutaj https://radiogdansk.pl/reklama-rg/artyk ... tobiorcow/ który pomógł mi zrozumieć te mechanizmy. Polecam każdemu, kto myśli o zaciągnięciu kredytu.
Żenia

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: Żenia »

W skrócie, indeks jest miernikiem rynku lub jego segmentu, natomiast wskaźnik referencyjny służy jako punkt odniesienia do oceny wydajności inwestycji. Oba pojęcia są niezwykle ważne w świecie finansów i inwestycji, ale pełnią różne funkcje. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź https://tvs.pl/informacje/czym-jest-ind ... erencyjny/ ponieważ zrozumienie ich roli i zastosowania jest kluczowe dla skutecznego zarządzania inwestycjami.
sokole

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: sokole »

Mamy kłopot z rozliczeniem kredytu, bo okazuje się, że jednak coś zostało źle policzone. I uważam, że to jest wina banku i nie jestem jedyna w tej decyzji. Stąd chcemy złożyć odpowiedni wibor pozew zbiorowy . Czy to będzie trudne? Jakie macie możliwości i co wiecie z własnego doświadczenia?
ODPOWIEDZ