zabiegi kosmetyczne w domu

Kobiece dolegliwości te mniej i bardziej wstydliwe. Wymiana doświadczeń, recenzowanie sposobów leczenia. Zapraszamy wszystkie panie, które świadomie dbają o zdrowie.
Awatar użytkownika
Judyta86
Posty: 0
Rejestracja: 03 wrz 2022, 13:46

zabiegi kosmetyczne w domu

Post autor: Judyta86 »

Cześć dziewczyny, wykonujecie sobie może jakieś zabiegi kosmetyczne samodzielnie w domu? Ja od czasu do czas planuję taki dzień spa z maseczkami, peelingami i innymi takimi, bo uważam, że każdemu się to należy. Ostatnio nawet kupiłam sobie urządzenie do peelingu kawitacyjnego. Też je macie i chcecie podzielić się opiniami o skuteczności? Chętnie posłucham :P

zarejestruj na facebooku
Helenkaa

Re: zabiegi kosmetyczne w domu

Post autor: Helenkaa »

Raczej jestem sceptycznie nastawiona do zabiegów w domu. Parę razy próbowałam kilka popularnych metod, ale nie było spektakularnych efektów. Po prostu oczekiwałam czego innego. Moja kuzynka za to jest absolutną fanką takich zabiegów i mówi, że w jej przypadku pozwala to zaoszczędzić sporo pieniędzy. Sama chętnie zdecydowałabym się na jakieś zabiegi w domu związane z oczyszczaniem twarzy. Mam duży problem z wągrami, przez co moja skóra wygląda okropnie. Są stany zapalne, przebarwienia itp. Próbowałam różnych metod na usunięcie wągrów, ale jakoś nic nie pomagało. Próbowałam między innymi tego, co jest tutaj https://zakupowebestie.pl/wyciskanie-wa ... nie/b_jjsq. To dość inwazyjna metoda i trudno powiedzieć, czy słusznie stosowana. Może znasz jakąś dobrą metodę na bardzo głębokie oczyszczenie skóry? Mam na myśli zwłaszcza podbródek i nos, bo tam zanieczyszczenia są najbardziej widoczne. Chodzi o zabieg delikatny, który nie podrażni zaczerwienień i nie nasili dolegliwości, które już się pojawiły. W grę nie wchodzą szczoteczki soniczne, bo nie znoszę ich działania. A jeżeli w domu nie mam możliwości oczyszczenia to czy polecasz jakiś szczególny zabieg w salonie kosmetycznym? Chciałabym zebrać kilka opinii, zanim się udam do gabinetu. Nie chcę dać się zaskoczyć jakąś pseudo terapią, która z rzeczywistym i skutecznym działaniem ma niewiele wspólnego. Na co zwrócić uwagę, jakich składników użyć i ewentualnie jaka powinna być częstotliwość takich zabiegów? To tak na wszelki wypadek :)
ODPOWIEDZ