zabiegi medycyny estetycznej

Kobiece dolegliwości te mniej i bardziej wstydliwe. Wymiana doświadczeń, recenzowanie sposobów leczenia. Zapraszamy wszystkie panie, które świadomie dbają o zdrowie.
Awatar użytkownika
Dagmara1997
Posty: 0
Rejestracja: 24 wrz 2022, 18:35

zabiegi medycyny estetycznej

Post autor: Dagmara1997 »

Jakie zabiegi medycyny estetycznej macie za sobą? O ile w ogóle jakimkolwiek się poddawaliście. Ja planuję i znalazłam już zresztą ciekawą ofertę https://www.cmed.pl/. Na czym powinnam się skupić przy wyborze konkretnego lekarza? Jak w ogóle przygotowywaliście się do zabiegu? Ja na przykład dość mocno się stresuję, ale wiem, że będzie dobrze, prawda? :)
mosd

Re: zabiegi medycyny estetycznej

Post autor: mosd »

Szczerze mówiąc, jeszcze żadne, chociałam póki co tylko do kosmetyczki, ale powoli planuję też pojść na jakiś mocniejszy zabieg. może polecacie jakiś konkretny, który pomoże napiąć skórę?
Ireth

Re: zabiegi medycyny estetycznej

Post autor: Ireth »

Wiesz co wybór zabiegów jest duży, sprawdź sobie chociażby na stronie kliniki Neonia, w Krakowie. Najlepiej, żeby był dobrany przez specjalistkę. Jednym z takich zabiegów jest np. taki z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego poczytaj sobie: https://neonia.com.pl/medycyna-estetycz ... toplytkowe
Sławomir

Re: zabiegi medycyny estetycznej

Post autor: Sławomir »

Jakis czas temu skorzystałem z oferty usług polecanego mi Centrum Medycznego Vivomed w Sosnowcu - https://vivomed.pl/stulejka-co-to-jest- ... ej-pozbyc/ , gdzie uzyskałem profesjonalną pomoc i bardzo indywidualne pojdejście do klienta. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje o niej oraz kontakt znajdziecie na stronie.

masaki matsushima masaki shiro
MagdaM

Re: zabiegi medycyny estetycznej

Post autor: MagdaM »

Zgadzam się z waszymi komentarzami. Dbanie o swój wygląd zewnętrzny to bardzo ważny aspekt życia. Ma to wpływ nie tylko na samopoczucie, a także na pewność siebie w codziennych sytuacjach. Najgorszym możliwym scenariuszem jest kilka brakujących centymetrów w talii jakie chcemy zgubić. Często na takie problemy nie pomaga najbardziej wyrafinowana dieta. Na szczęście możemy skorzystać z zabiegów jakie oferuje medycyna estetyczna, czego najlepszym przykładem jest kriolipoliza - https://paparazz.clinic/zabiegi-na-cialo/kriolipoliza To metoda bezinwazyjna, wspomagająca proces odchudzania.
ODPOWIEDZ