badania USG dla dzieci

Polecamy lekarzy i wszelakich specjalistów takich jak dietetyk czy trener personalny. Tutaj znajdziesz osobę, która pomoże Ci utrzymać Twoje zdrowie na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Tęgomira-63
Posty: 0
Rejestracja: 19 sie 2022, 6:56

badania USG dla dzieci

Post autor: Tęgomira-63 »

Hej kochani, byliście kiedyś na jakichś badaniach usg z waszymi dziećmi? Nam przydałby się dobry pediatra Tychy. Macie jakieś propozycje, do jakiego specjalisty moglibyśmy się wybrać? Przeglądałam sobie już oczywiście różne oferty i mam kilka na oku. Mimo wszystko wolę też podpytać o rady, bo może macie do polecenia specjalistów z prawdziwego zdarzenia? :)
sienems

Re: badania USG dla dzieci

Post autor: sienems »

Zadzwoń do Multimedu w Wawie, prawdopodobnie dostaniesz termin w ciągu kilku dni. Nowoczesny sprzęt, sensowni ludzie, przypomnienie o wizycie, wszystko powinno wyglądać tak, jak trzeba. Poszliśmy tam bez skierowania, udało się całość załatwić od razu z konsultacją. Nie zwlekajcie z takimi rzeczami. Zawsze badanie należy załatwiać maksymalnie szybko, aby mieć jasność sytuacji. Inny kierunek nie ma sensu.
matamsu

Re: badania USG dla dzieci

Post autor: matamsu »

Co do Multimedu - w 100% potwierdzam. Faktycznie udało się ekspresowo załatwić badanie, nie było stania w kolejce, nie wymagali skierowania. Na pewno wrażenie robi sprzęt, który tam mają. Nie jest to byle jakie wyposażenie, tylko konkretne rozwiązania, których nie widziałem nigdzie indziej. Dali możliwość konsultacji, pojawiły się zalecenia, wszystko załatwione ekspresowo. I moim zdaniem ten cały proces odbywał się tam wzorcowo. Niech tak będzie wszędzie.
polkow

Re: badania USG dla dzieci

Post autor: polkow »

Co do Multimedu to potwierdzam. Faktycznie widać zaangażowanie i pomoc. Ważne, że można od razu załatwić konsultację, a badanie zrobić bez skierowania. Nie wychodzi się tylko z wynikiem i czeka na dalszą interpretację, tylko od razu można kierować leczenie w odpowiednią stronę. Jak dla mnie wszystko wyglądało tak, jak powinno. Ważne, że udało się nam to załatwić szybko, a na miejscu nie było żadnego opóźnienia. I dokładnie tak powinny przebiegać takie rzeczy.
Sławomir

Re: badania USG dla dzieci

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z akcesoriami dla niemowląt, to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu https://nanobebe.pl , ponieważ oferują wysoka jakość w rozsądnej cenie. W ich ofercie znajdziecie podgrzewacze do mleka, smoczki, butelki do karmienia i wiele więcej.
salosta

Re: badania USG dla dzieci

Post autor: salosta »

Potwierdzam. Nasze dziecko miało robione USG w Multimedzie. Nie było żadnych problemów, wszystko zostało załatwione tak, jak chcieliśmy. Fajnie, że potrafią dla dziecka tak szybko zorganizować termin i mają do niego dobre podejście. Przypominają o terminie wizyty, o przygotowaniu. Na miejscu wszyscy są bardzo mili, zaangażowani i tak właśnie to powinno wyglądać.
ODPOWIEDZ