Centrum medyczne

Polecamy lekarzy i wszelakich specjalistów takich jak dietetyk czy trener personalny. Tutaj znajdziesz osobę, która pomoże Ci utrzymać Twoje zdrowie na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
nitara68
Posty: 0
Rejestracja: 18 wrz 2021, 16:02

Centrum medyczne

Post autor: nitara68 »

Hej, polecicie mi jakieś dobre Centrum medyczne w Aleksandrowie Łódzkim? Potrzebuję zrobić biopsją cienkoigłową i szukam sprawdzonego miejsca. Nie musi być na NFZ ale zależy mi na czasie i kompetencjach. Chcę czuć że lekarz ma wiedzę i doświadczenie. I że pacjent jest dla niego ważny.
alicjaa

Re: Centrum medyczne

Post autor: alicjaa »

Jeżeli chodzi o Katowice to słyszałam, że bardzo dobre ma być Centrum Medycznym Tysiąclecie https://cm1000.pl . Sama właśnie planuję tam się wybrać, ponieważ mają tam między innymi poradnię kardiologiczną, a mam od jakiegoś czasu dziwne kołatania. Ogólnie znajdziecie u nich specjalistów od najróżniejszych dziedzin medycznych, także koniecznie sobie zerknijcie na pełny zakres usług.
liljana

Re: Centrum medyczne

Post autor: liljana »

Natomiast jak ktoś z was poszukuje specjalistów od leczenia hemoroidów, fałdy anodermy, leczenia zakrzepicy, torbieli, ropnia, przetoku itp. To możecie się zgłosić do poradni proktologicznej ProctoMed https://www.proctomed.pl . Tam mają zespół sprawdzonych specjalistów, którzy szybko reagują na dany problem i starają się dopasować jak najlepszą metodę leczenia.
zurii

Re: Centrum medyczne

Post autor: zurii »

Warto wybrać się do odpowiedniego specjalisty, który zadba o nasze zdrowie. Lepiej reagować szybko na problem i mieć tą szasnę wyleczenia. Warto tutaj dlatego wspomnieć o takich miejscach, jak prywatna przychodnia hematologiczna HEMOklinika https://hemoklinika.pl - gdzie zapewniają kompleksową opiekę pacjentom z nowotworami złośliwymi, a także zapewniają leczenie niedokrwistości, małopłytkowości itp. Tam spotkacie się wykwalifikowanym specjalistami.
Nikola21

Re: Centrum medyczne

Post autor: Nikola21 »

Cześć wszystkim! Czy ktoś może mi podać informację, gdzie aktualnie można umówić się na wizytę u dentysty na NFZ https://wrzuc.info/artykuly/gdzie-przyj ... andrychow/ w miejscowości Wadowice? Zależy mi na tym, aby znaleźć dobrego specjalistę, który przyjmuje na umowę z NFZ. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i informacje!
ODPOWIEDZ