gabinet rehabilitacji

Polecamy lekarzy i wszelakich specjalistów takich jak dietetyk czy trener personalny. Tutaj znajdziesz osobę, która pomoże Ci utrzymać Twoje zdrowie na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Mina73
Posty: 0
Rejestracja: 12 maja 2021, 8:18

gabinet rehabilitacji

Post autor: Mina73 »

Polecam wszystkim gabinet rehabilitacji: https://rehabilitacjadzieciom.eu/ - moje dzieciaki są zachwycone każdymi zajęciami w gabinecie. Nawet rehabilitacja może być przyjemnością. Zdecydowanie warto!
Marianna Róża

Re: gabinet rehabilitacji

Post autor: Marianna Róża »

Ja na już potrzebowałam zabiegów z zakresu fizykoterapii i dobrze, że trafiłam na punkt Fizjo Clinika w Legionowie. Zapisałam się do nich bez problemu i powiem wam, że jestem bardzo zadowolona z podejścia i efektów jakie pojawiły się już p pierwszych zabiegach. Polecam zapoznać się z ofertą punktu w Legionowie bo mają w ofercie również inne zabiegi i jeżeli chodzi o dojazd do legionowa to również jest świetny jeżeli decydujemy się na dojazd autobusem, pociągiem jak i samochodem. Gabinet znajduję się na Jerzego Siwińskiego 11.
oliwia

Re: gabinet rehabilitacji

Post autor: oliwia »

Z kolei w Ożarowie Mazowieckim bardzo dobra przychodnia lekarska i centrum rehabilitacji to Nasza Klinika. Po szczegóły i pakiety zajrzyjcie sobie na stronę https://www.naszaklinika.com.pl/oferta/ ... -doroslych Ja w każdym razie u nich przechodziłam rehabilitację i jestem w pełni zadowolona z efektów, bardzo dużo mi to dało, właściwie prawie w pełni wróciłam do formy, jeszcze sama w domu ćwiczę według ćwiczeń, które mi zaleciła rehabilitantka. O ile jesteście z okolicy to sobie ich sprawdźcie.
ODPOWIEDZ