poradnia psychologiczna

Polecamy lekarzy i wszelakich specjalistów takich jak dietetyk czy trener personalny. Tutaj znajdziesz osobę, która pomoże Ci utrzymać Twoje zdrowie na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
serafin99
Posty: 0
Rejestracja: 30 wrz 2022, 2:47

poradnia psychologiczna

Post autor: serafin99 »

Ktoś z was miał okazję odwiedzić w swoim życiu poradnię psychologiczną? Wydaje mi się, że mało osób się do tego przyznaje, ale moim zdaniem absolutnie nie ma się czego wstydzić. Mnie na przykład niedługo czeka pierwsza psychoterapia Łódź i przyznam szczerze, że jestem podekscytowany, bo wiem, że może to wiele zmienić. W jakich sytuacjach wy jesteście?
frendzooone

Re: poradnia psychologiczna

Post autor: frendzooone »

W tym zagadnieniu podpowiem Wam, że fajnie będzie coś poradzić i ja mam wrażenie, że bez tego nie można sobie niczego powiedzieć, lekarz czasem jest nam potrzebny. Na początek jednak test i skala depresji Becka mogą się sprawdzić. Dajcie namiar, mam nadzieję, że to się uda nam dograć.
amandaa88

Re: poradnia psychologiczna

Post autor: amandaa88 »

Zastanawia mnie, jak kosztowny jest dietetyk dziecięcy łódź i co powinnam mu powiedzieć, chcąc wybrać się do niego z moim 11-letnim dzieckiem. No i jak coś, to naprawdę warto sobie omówić tę sprawę. Mam nadzieję, że będziemy sobie mogli to jakoś sprawdzić.
ODPOWIEDZ