Rehabilitacja i sprzęt dla starszej osoby

Polecamy lekarzy i wszelakich specjalistów takich jak dietetyk czy trener personalny. Tutaj znajdziesz osobę, która pomoże Ci utrzymać Twoje zdrowie na wysokim poziomie.
Karolina

Rehabilitacja i sprzęt dla starszej osoby

Post autor: Karolina »

Zastanawiam się czy warto zamówić sprzęt rehabilitacyjny dla osoby starszej, bo wiem, że taką ofertę ma https://strefa-zdrowia.com.pl czy lepszą opcją będzie kupno takich akcesoriów jak łóżko rehabilitacyjne czy wózek inwalidzki? Z jakimi kosztami się to wiąże? Co jest po prostu bardziej opłacalne, dajcie znać.
SandraKwiecińska

Re: Rehabilitacja i sprzęt dla starszej osoby

Post autor: SandraKwiecińska »

Rehabilitacja to bardzo szeroki temat i powiem wam, że ostatnio chodzę na rehabilitację do Fizjo-Clinica w Legionowie do Pani fizjoterapeutki uroginekologicznej, która pomaga mi dojść do pełnej sprawność po cesarskim cięciu i bardzo źle zrobionym szwie, który przez jakiś czas nie pozwalał mi na normalne funkcjonowanie. Polecam ten gabinet i Panią Wiolettę Bojanowską z, która bardzo dobrze mi się pracuję i widzę efekty...nie chodzę już w tak zwanym "skuleniu" bo blizna mnie już tak nie ciągnie.
Marta

Re: Rehabilitacja i sprzęt dla starszej osoby

Post autor: Marta »

Warte uwagi są turnusy rehabilitacyjne. Moja mama jakiś czas temu była na takim turnusie rehabilitacyjnym w nadmorskim ośrodku Bursztyn w Jantarze https://orwbursztyn.pl/rehabilitacja/ i bardzo dużo jej ten pobyt dał. W ofercie ośrodka są m.in. takie zabiegi jak krioterapia miejscowa, ultradźwięki, laser czy masaż na łóżku POWER SLIM MEDICO, wszystko odbywa się w pełni profesjonalnie, są konsultacje ze specjalistami i plan rehabilitacji. Już wiem, że na pewno jeszcze do nich mamę wyślę, bo bardzo się tam wzmocniła jej kondycja fizyczna i psychiczna.
Janna

Re: Rehabilitacja i sprzęt dla starszej osoby

Post autor: Janna »

Jeśli chodzi o sprawdzoną placówkę rehabilitacyjną w Bydgoszczy to moja mama korzysta z Centrum Rehabilitacji i Masażu Sonatio przy ul. Nakielskiej (jest też drugi punkt przy Kwiatkowskiego). Tu znajdziecie konkrety, to strona internetowa centrum: https://www.sonatio.pl/oferta/fizykoterapia Mama trafiła tam na super opiekę, doskonałych fizjoterapeutów, dzięki temu szybko dochodzi do formy sprzed wypadku. O ile mieszkacie w okolicy to zdecydowanie wam Sonatio doradzam.
emileee

Re: Rehabilitacja i sprzęt dla starszej osoby

Post autor: emileee »

Muszę zainstalować u siebie sposób na to, by schodzić z wysokich pięter. Moja babcia ma problemy z biodrem i wiem, że można jej to zadanie ułatwić. I na przykład tutaj https://rent-med.pl/kategoria/schodolazy znajdziemy coś idealnego, co sprawi, że te schody nie będą już takie problematyczne. W ogólnym rozpoznaniu naprawdę mi na tym zależy.
ODPOWIEDZ