Gdzie po leki?

Jakie leki przyjmować? Które suplementy będą najlepszym wyborem? O tym przekonasz się w tym dziale. Recenzje leków oraz suplementów diety.
Suzan

Gdzie po leki?

Post autor: Suzan »

Gdzie po leki? Jakie apteki są Waszym zdaniem najlepsze? Słyszałam dużo dobrego o dozie. Podobno nie podnieśli cen, mimo tego co dzieje się z polską gospodarką. Czy to jest prawda? Kupujecie u nich leki i suplementy? Macie może jakieś info o dodatkowych promocjach?
allana

Re: Gdzie po leki?

Post autor: allana »

Tak, porównywałam ostatnio ceny pomiędzy różnymi aptekami w moim mieście i zdecydowanie w dozie było najtaniej. Fajnie, bo te podwyżki wszędzie mogą człowieka dobić :(
Barbatka

Re: Gdzie po leki?

Post autor: Barbatka »

U nas też w dozie najtaniej. Nawet się przeszłam po aptekach w okolicy, żeby sprawdzić ceny i powiem, ze jestem w szoku, jak duże różnice w cenach mogą być. kilka zł na jednym produkcie, to już w skali całych zakupów może być nawet kilkanaście czy kilkadziesiąt zł
Olka

Re: Gdzie po leki?

Post autor: Olka »

Ja już właściwie tylko w doz kupuję, gdzie indziej drożyzna. W dozie płacę cały czas tyle samo za swoje standardowe leki i patrząc też po tym co piszecie podwyżek raczej nie robili.
Brinh

Re: Gdzie po leki?

Post autor: Brinh »

O bardzo dziękuję Wam za ten wątek, bo akurat muszę kupić większą ilość leków w najbliższym czasie - przejdę się do dozu, bo mam niedaleko, skoro mają najtaniej.

kwas masłowy zapach
ODPOWIEDZ