jakie nutridrinki?

Jakie leki przyjmować? Które suplementy będą najlepszym wyborem? O tym przekonasz się w tym dziale. Recenzje leków oraz suplementów diety.
darka

jakie nutridrinki?

Post autor: darka »

drodzy podpowiedzcie mi jakie nutridrinki mogę kupić dziadkowi, który choruje przewlekle ale coraz słabszy ma apetyt. Zastanawia się wlasnie nad taką żywnoscią, gdzie jest dobry wybór i ceny przystępne?
Elsa

Re: jakie nutridrinki?

Post autor: Elsa »

No wydaje mi się, że w takiej sytuacji właśnie nutridrinki będą najlepszym rozwiązaniem. Pewnie masz gdzieś w pobliżu aptekę DOZ - ja kupuję u nich takie produkty, w bardzo dobrych cenach :)
rosolka

Re: jakie nutridrinki?

Post autor: rosolka »

nie wiecie czy w dozie można kupić takie nutridrinki dla diabetyków? Jesteście w stanie tego typu produkty polecić? szukam nutridrinków dla dziadka ale jest diabetykiem
ellena

Re: jakie nutridrinki?

Post autor: ellena »

są jak najbardziej, bo sama w doz kupowalam takie produkty, jeśli szukasz dużego rodzaju tego typu produktów to polecam się do nich wybrać, smaków produktów też jest sporo
parasolka

Re: jakie nutridrinki?

Post autor: parasolka »

Dla diabetyków mają na pewno diben w doz. Sama kupuję tam nutridrinki i mają naprawdę spory wybór w zależności od potrzeb. Jeśli chodzi o ceny to taniej niż w doz też nie znalazłam, więc naprawdę warto.
lelika

Re: jakie nutridrinki?

Post autor: lelika »

W DOZ na pewno znajdziecie odpowiednie nutridrinki, oni też mają na nie dobre ceny, najlepiej iść stacjonarnie, ja zawsze tak kupuję i pani mi zawsze coś doradzi.
jjuska

Re: jakie nutridrinki?

Post autor: jjuska »

Spory wybór nutridrinków jest w aptekach DOZ. My kupujemy dla dziadka stacjonarnie, przy chorobie nowtworowej naprawdę ogromne wsparcie kiedy z jedzeniem są trudności.
ODPOWIEDZ