naturalne suplementy

Jakie leki przyjmować? Które suplementy będą najlepszym wyborem? O tym przekonasz się w tym dziale. Recenzje leków oraz suplementów diety.
Awatar użytkownika
Dana
Posty: 0
Rejestracja: 19 sie 2022, 2:07

naturalne suplementy

Post autor: Dana »

Kto z was kochani przyjmuje naturalne suplementy? Chodzi mi o takie produkty, gdzie w składzie jednak jest więcej substancji pochodzenia naturalnego, a nie chemicznych. Mnie na przykład zainteresowały ostatnio suplementy diety Solgar, macie coś do powiedzenia na ich temat? Chętnie bym się dowiedziała, bo chcę zacząć stosować coś naprawdę skutecznego, dzięki! :P
Urszulka1994

Re: naturalne suplementy

Post autor: Urszulka1994 »

Mam kilka ulubionych marek, które stosowałam przez wiele lat. Obecnie jednak przerzuciłam się na nieco bardziej naturalne propozycje. Stosuję przede wszystkim zioła i pyłek pszczeli (tu jest o nim fajnie napisane: https://rozowyulik.pl/pylek-pszczeli-wl ... -dzialanie), bo ponoć zawiera bardzo dużo witamin i minerałów, które są w dodatku bardzo dobrze przyswajalne przez organizm człowieka. Z ziół to chętnie piję miętę, bo ciągle mam problemy z żołądkiem i trawieniem, a wolę napar niż kropelki. Czasem przed snem stosuję melisę - wydaje mi się, że pomaga. Brakuje mi jednak po polskim rynku jakichś fajnych naturalnych suplementów diety, które wyróżniałyby się na tle konkurencji. Ja wiem, że pole do stosowania wybranych składników jest ograniczone, ale chętnie sięgnęłabym po suplementy w formie kapsułek, których głównym motywem byłyby polskie zioła. Mogliby to ubrać w jakąś fajną szatę graficzną, żeby była spójna. Nie wiem, może jest coś takiego, ale na razie na to nie trafiłam. Polegam więc na pyłku pszczelim, choć planuję też rozpocząć stosowanie innych produktów pszczelich. Ponoć lepsza niż pyłek jest pierzga, ale niestety bardzo trudno ją dostać. O mleczku pszczelim (i jego cenie) już nie wspomnę. No cóż, może uda mi się zlokalizować jakiegoś pszczelarza z okolicy, który oferuje sprzedaż tego typu produktów. Nie chcę zamawiać z internetu, bo wolę podjechać osobiście i zobaczyć gdzie pszczółki mieszkają, rozejrzeć się po okolicy itp. Zobaczymy, na razie poluję i mam już pewien trop, w stronę którego mogę iść :)
ODPOWIEDZ