Napędy do bram

Rozmowy o męskich sprawach dotyczących wyglądu, diety, zdrowia czy ćwiczeń. Miejsce na dzielenie się radami i doświadczeniami.
Awatar użytkownika
przedpelk_75
Posty: 0
Rejestracja: 20 lip 2021, 20:55

Napędy do bram

Post autor: przedpelk_75 »

Napędy do bram, skrzydłowych i przesuwnych - najlepszy wybór to: https://twojabrama.pl/ Ufam im w stu procentach. Ogromne doświadczenie i wiedza. Podejście do klienta również wzorowe. Polecam.
DONGFENG19

Re: Napędy do bram

Post autor: DONGFENG19 »

Jak już jesteśmy przy napędach do bram, to czy zdecydowaliście się również na monitoring w domu? Ja się zdecydowałem i muszę przyznać, że to było świetne rozwiązanie i cieszę się, że się zdecydowałem! Bezpieczeństwo rodziny jest dla mnie bardzo ważne!
selma

Re: Napędy do bram

Post autor: selma »

Słyszałam bardzo dużo dobrych opinii na temat bram garażowych Wiśniowski. Może warto też się rozejrzeć w ich ofercie bo słyną z niezawodności i można je doposażyć w systemy smartconnected
maniura

Re: Napędy do bram

Post autor: maniura »

W moim domku (https://www.mgprojekt.com.pl/projekty-m ... ow/idealny) nie ma dużej przestrzeni do ogrodzenia, ale powiem Wam, że sam projekt bramy, czy również i jej napędu mam od pracowni MG Projekt jako gratis do projektu kupionego w aktualnej promocji wiosennej -20%. To dopiero coś!

Biuro Architektoniczne MG Projekt Adres: 03-112 Warszawa ul. Uczniowska 14 (Białołęka) (na spotkania zapraszamy do nowego biura na ul. Uczniowskiej 13) tel. (22) 676 66 83, kom. 600 392 884 email: [email protected]
ODPOWIEDZ