Jakościowe rolety do domu

Dowiedz się wszystkiego na temat firm, przedsiębiorstw, produktów i usług. Poznaj opinie innych i dodaj własną.
Medusa

Jakościowe rolety do domu

Post autor: Medusa »

Hej,
Co sądzicie o producencie rolet 'Letyro'? Macie jakieś doświadczenia z nimi? Szukam dobrej firmy, która wykona mi solidne rolety zewnętrzne do do mojego domu w Rzeszowie. Będę wdzięczny za każdą opinię.
Madzilla

Re: Jakościowe rolety do domu

Post autor: Madzilla »

Ja Ci polecam tą firmę serdecznie. Robili mi moskitiery rzeszów do mieszkania i jestem mega zadowolona. Nie wiem co prawda jak rolety.. Ale jeżeli chodzi o współpracę to wszystko przebiegło super. Wykonanie na wysokim poziomie. Myślę, że na długie lata mam spokój od tych wszystkich przebrzydłych insektów :D
pestkaa

Re: Jakościowe rolety do domu

Post autor: pestkaa »

Doskonale was rozumiem, bo nie jest łatwo wybrać idealne rolety okienne poznań dla siebie. W końcu na rynku jest masa ofert - a jedne, drugim nie są równe. Ja długo też szukałam, ale dowiedziałam się sporo o firmie Oknario.pl i myślę, że są godni zaufania. Także planuję się do nich zgłosić.
luizaa

Re: Jakościowe rolety do domu

Post autor: luizaa »

Sprawdzam rolety dzień noc dla mojego mieszkanka i mam wrażenie, że to może naprawdę dobrze wyglądać… Tylko, czy ja również dobrze o tym myślę? Chodzi o to, że naprawdę jestem uzależniona od tego, by mój dom wyglądał dobrze. Tylko na tym mi zależy. To czekam na sugestie z Waszej perspektywy.
gdziesni

Re: Jakościowe rolety do domu

Post autor: gdziesni »

Nie wiem od czego mam zacząć budowę domu, dlatego czekam ogólnie na wiele pomysłów i tego, co w ogóle mogę robić, by dom służył nam jak najlepiej. I jak na razie tu https://sitech.com.pl/inteligentny-dom/ znalazłam fajną opcje na dom inteligentny. Zgodzicie się, że to ciekawy pomysł, wart uwagi?
ODPOWIEDZ