Ogród-Art

Dowiedz się wszystkiego na temat firm, przedsiębiorstw, produktów i usług. Poznaj opinie innych i dodaj własną.
Pamela

Ogród-Art

Post autor: Pamela »

Lubię ich!
katrinn

Re: Ogród-Art

Post autor: katrinn »

Skoro urządzacie swój ogród i powoli rozglądacie się za wyposażeniem do niego, to możecie przy okazji zerknąć sobie na oferty Polska Bania. Jest to firma, która oferuje balie ogrodowe jacuzzi, jak i sauny innowacyjne i stosunkowo niedrogie. Taka opcja byłoby na pewno super rozwiązaniem, będziecie mogli się relaksować w zaciszu swojego ogrodu.
tomr912

Re: Ogród-Art

Post autor: tomr912 »

W każdym ogrodzie powinny rosnąć bardzo różne rośliny, takie jak kwiaty, warzywa, rośliny owocowe i zioła. Taka mieszanka najładniej wygląda i jest jak najbardziej zbliżona do natury. Jednak na takie rozwiązania mało kto się decyduje, nad czym bardzo ubolewam. Moim zdaniem nawet w małym ogrodzie można uprawiać rośliny owocowe i warzywa, które w sezonie będą stanowiły miły dodatek do jedzenia. Nic nie smakuje tak jak własnoręcznie wychodowane owoce i warzywa. Widzę, że sporo osób się na to decyduje, co mnie bardzo cieszy. Sporo osób również dzieli się swoimi postępami w mediach społecznościowych. Przybywa również sporo blogów ogrodniczych, na których można znaleźć sporo informacji na temat uprawy roślin, szczególnie mi przypadł do gustu ten https://cudowny-ogrod.blogspot.com
Sławomir

Re: Ogród-Art

Post autor: Sławomir »

Na stronie https://www.wtrosceorosliny.pl/kategori ... rawnikowe/ znajdziecie ofertę dystrybutora środków ochrony roślin, nawozów i produktów biobójczych. Według mnie posiadają bardzo rozbudowaną ofertę, która jest dostosowana do najróżniejszych potrzeb swoich klientów.
laura88

Re: Ogród-Art

Post autor: laura88 »

Na pewno każdy chce mieć wyjątkowo urządzony ogród, dlatego podstawą jest też dopasowanie do siebie najróżniejszych kwiatów oraz roślinności. Tutaj https://cebulki-kwiatowe.pl/Irysy możecie wybrać sobie różne gatunki w postawić cebulek w dobrej cenie.
Adam

Re: Ogród-Art

Post autor: Adam »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://ogrod24.com/husqvarna , gdzie znajdziecie ofertę najlepszego, internetowego sklepu ogrodniczego. Posiadają rozbudowaną ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb swoich klientów.
jakniebo

Re: Ogród-Art

Post autor: jakniebo »

No dobrze, jak Wam powiem, że pompa recyrkulacji cwu jest w naszym ogrodzie, to czy powiecie mi, jak dodatkowo o nią zadbać? Powiem szczerze, że kompletnie nad tym nie myślałam wcześniej i to mój błąd. Nie wiadomo, co tam się dzieje z nią.
elzaa

Re: Ogród-Art

Post autor: elzaa »

OJ tak - nie ma jak to też dobrze wyposażony ogród, dlatego jakby co tutaj na tohurt.pl możecie też się rozglądnąć. Ja przykładowo u nich znalazłam, takie https://tohurt.pl/97-fotele-wiszace-i-hustawki świetne fotele wiszące i huśtawki. Coś wspaniałego - na pewno sobie kupię.
Miriam

Re: Ogród-Art

Post autor: Miriam »

Kupno pompy do podlewania deszczówką opłaca się także, gdy zależy nam na utrzymaniu odpowiedniego poziomu wilgotności w ogrodzie bez nadmiernego wysuszania gleby. Delikatne nawadnianie za pomocą zgromadzonej deszczówki może być bardziej korzystne dla niektórych rodzajów roślin niż stosowanie wody z wodociągów. Dodatkowo, taka forma podlewania wspiera zrównoważony rozwój i pomaga w zachowaniu naturalnej równowagi ekosystemu ogrodowego. Szczegółowe porady na temat wyboru i instalacji pompy znajdują się na stronie https://www.cndesign.pl/ogrod/kiedy-opl ... deszczowka i to są bardzo praktyczne porady.
Basista

Re: Ogród-Art

Post autor: Basista »

Przed zakupem pompy do deszczowni konieczne jest zrozumienie, jakie ciśnienie jest potrzebne do efektywnego rozprowadzenia wody w systemie. Pompa powinna być w stanie generować wystarczające ciśnienie, aby woda równomiernie docierała do wszystkich sekcji deszczowni. Dobrym źródłem wiedzy na temat wyboru pompy o odpowiednim ciśnieniu jest strona https://www.infostaff.com.pl/jak-wybrac ... eszczowni/ i pamiętaj, że odpowiednie ciśnienie jest kluczowe dla zachowania efektywności nawadniania i oszczędzania wody.
ODPOWIEDZ