Opinie o Białecki Piotr Prywatny Gabinet Ginekologiczny Pracownia USG

Dowiedz się wszystkiego na temat firm, przedsiębiorstw, produktów i usług. Poznaj opinie innych i dodaj własną.
Augustyna

Opinie o Białecki Piotr Prywatny Gabinet Ginekologiczny Pracownia USG

Post autor: Augustyna »

Podoba mi się ta firma, polecam.
samotan

Re: Opinie o Białecki Piotr Prywatny Gabinet Ginekologiczny Pracownia USG

Post autor: samotan »

Nie znam, ale jeśli zależy CI na jakości, to pytaj o termin w Multimedzie w Wawie. Nam się udało załatwić wizytę w kilka dni, bez skierowania. Chodziło o ból kręgosłupa i wykazanie, w czym tkwi problem. Szybko poszło, od razu z konsultację i zaleceniami. Na pewno wrażenie robi to, jak całość jest zaplanowana, zorganizowana. Przypomnieli o wizycie, i przygotowaniu, wszystko bez żadnych opóźnień i tak to powinno wyglądać.
margon

Re: Opinie o Białecki Piotr Prywatny Gabinet Ginekologiczny Pracownia USG

Post autor: margon »

Udało mi się załatwić badanie USG w Multimedzie. Bardzo mili ludzie. Mam termin za 2 tygodnie, ale z informacją, że będą dzwonić, jeśli coś się zwolni. Koleżanka była u nich na badaniu 2 tygodnie temu. Mówiła, że dzwonili do niej przed wizytą z info o przygotowaniu. Na miejscu nie było żadnych opóźnień, dostała zalecenia. Przyznam, że wiele razy byłam na USG, ale nigdy to tak nie wyglądało. Wkrótce napiszę, jak było w moim przypadku.
tando

Re: Opinie o Białecki Piotr Prywatny Gabinet Ginekologiczny Pracownia USG

Post autor: tando »

W Multimedzie te badania są zorganizowane wzorowo. Chodzi o cały proces. Wizyta na godzinę jest faktycznie na godzinę. Poza tym okazuje się, że można to załatwić szybko, z konsultacją, dać zalecenia, podpowiedzi. I to są właśnie zasady, które powinny być wszędzie praktykowane. No i wyposażenie. Nigdzie nie widzieliśmy wcześniej takiego sprzętu do USG. Same nowoczesne rozwiązania - robią wrażenie.

sądeczanin wiadomości policyjne
Dziewczynka

Re: Opinie o Białecki Piotr Prywatny Gabinet Ginekologiczny Pracownia USG

Post autor: Dziewczynka »

Procedura IMSI jest szczególnie rekomendowana dla par, które nie osiągnęły sukcesu za pomocą tradycyjnych metod leczenia niepłodności. Precyzja tej metody w wyborze plemników daje większą kontrolę nad procesem zapłodnienia. Strona https://www.novum.com.pl/leczenie-niepl ... czna-imsi/ dostarcza informacji, jak procedura ta może zmienić podejście do leczenia.
ODPOWIEDZ