Remont Usługi Remontowo-Budowlane Marian Zelek

Dowiedz się wszystkiego na temat firm, przedsiębiorstw, produktów i usług. Poznaj opinie innych i dodaj własną.
Mirosław

Remont Usługi Remontowo-Budowlane Marian Zelek

Post autor: Mirosław »

Hej! Czy macie jakieś opinie na temat firmy...
Sławomir

Re: Remont Usługi Remontowo-Budowlane Marian Zelek

Post autor: Sławomir »

Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem aranżacji wnętrz, to zdecydowanie mogę wam polecić porady, z których sam skorzystałem jakiś czas temu - https://www.foto-tapety.ovh/jaka-fotota ... -najlepiej . Czy wiecie jaka fototapeta będzie idealna do pokoju dziecka?
jjustiprzyroodoo88

Re: Remont Usługi Remontowo-Budowlane Marian Zelek

Post autor: jjustiprzyroodoo88 »

Ciekawi mnie, czy wiecie, jak powinny wyglądać dulux okna i drzwi i na co powinnam patrzeć, jeśli chodzi o produkty remontowe. Dla mnie to jest ważna kwestia, stąd po prostu zastanawiam się, czy uda mi się takie miejsce znaleźć. Dajcie mi znać, niech to będzie mi pomocne. Co wy na to?
andalezyjkaa

Re: Remont Usługi Remontowo-Budowlane Marian Zelek

Post autor: andalezyjkaa »

Bycie szczęśliwym to jedna z rzeczy, na jakich mi zależy. Wiem jednak, że trzeba czasem pracy, by to szczęście osiągnąć. Stąd sprawdzam aktualnie, czy warto na przykład sprawdzać to, który producent materiałów sypkich ma najlepsze wyroby, czy to przejmowanie się bez sensu. Co mi radzicie?
akaszlowa

Re: Remont Usługi Remontowo-Budowlane Marian Zelek

Post autor: akaszlowa »

Nie do końca wiem, jaki zrobić kurs kosztorysowanie mam na oku. No więc macie jakieś informacje, wskazówki dla mnie? Mocno mnie to zaciekawiło, stąd może jednak będą tu osoby doświadczone, z tego rodzaju wiedzą?
ODPOWIEDZ