Strona 1 z 1

pogrzeb

: 20 gru 2021, 1:25
autor: Alicja
U nas w rodzinie też niedawno był pogrzeb, także jestem na bieżąco ze sprawami organizacji pogrzebu. Dlatego mogę wam doradzić usługi Domu Pogrzebowego Szadkowski z Pruszkowa https://www.dpsz.pl/o-firmie Solidnie i profesjonalnie podchodzą do świadczonych usług, są empatyczni i dobrze zorganizowani, także można na nich polegać. W waszym imieniu załatwią sprawy urzędowe, m.in. z ZUSem, bardzo to było dla mnie ważne, bo zupełnie nie miałam wtedy głowy do takich formalności. Ogólnie byli bardzo pomocni.

Re: pogrzeb

: 21 gru 2021, 14:53
autor: marcin
My też niedawno przeszliśmy te trudne chwile odejścia bliskiej osoby, dlatego wiem, jak ważne jest wsparcie bliskich i solidnego zakładu pogrzebowego, który odciąży rodzinę w kwestiach czysto formalnych. My po śmierci dziadka korzystaliśmy z usług domu Resurrexit z Katowic https://resurrexit.pl/uslugi/ i dobrze się ten zakład sprawdził. Po ich stronie było m. in. załatwianie formalności związanych z aktem zgonu w USC i rozliczeniem bezgotówkowym w ZUS-ie, transport żałobników na ceremonię pogrzebową a nawet organizacja oprawy muzycznej ceremonii pogrzebowej.

Re: pogrzeb

: 19 lip 2023, 14:54
autor: aylaa
Właśnie jestem na etapie wyboru grobu dla mojego bliskiego... Zastanawiam się jednak - jak do tematu podejść? Co wybrać?
Czy przykładowo wazon na grób jest istotnym elementem? Czy nie warto go kupować? Jak myślicie? Pytam, ponieważ nie wiem na co się zdecydować...

Re: pogrzeb

: 26 wrz 2023, 15:56
autor: bwojtkowiak
Witam, według mnie najlepszym miejscem do znalezienia zakładu pogrzebowego i to na terenie całej Polski jest portal branży pogrzebowej Funer https://funer.com.pl - Polecam

Re: pogrzeb

: 27 wrz 2023, 12:34
autor: Asia
Ostatnio zmarła moja ukochana babcia, razem z rodziną szukaliśmy godnego zaufania zakładu pogrzebowego. Przez fakt, iż obecnie na rynku znajduje się dużo zakładów pogrzebowych, mieliśmy ogromny problem z wyborem. Ciężko znaleźć w tych czasach profesjonalną firmę pogrzebową oraz taką, która świadczy swoje usługi z powołania i niesienia pomocy drugiemu człowiekowi w tych trudnych chwilach. Podczas poszukiwań odpowiedniego zakładu pogrzebowego natrafiliśmy z rodziną na stronę - https://uslugipogrzebowe.com.pl/. Jest to portal, na którym znajdują się zakłady pogrzebowe z całej Polski, zawierają one rozbudowane opisy, na których znajdują się nie tylko świadczone usługi, ale również wartości jakimi kieruje się firma na codzień. Dodatkowo znajdują się tam opinie osób, które korzystały z usług danej firmy. Na stronie znajdują się również zdjęcia danego zakładu.
Jeśli stoisz przed tym ciężkim wyborem to polecam tę stronę, jest to ogromne ułatwienie w tych czasach.
Asia z rodziną

odkurzacz wodny bezworkowy

Re: pogrzeb

: 27 wrz 2023, 13:16
autor: Zuzanna
Doskonałym narzędziem do wyszukiwania zakładów pogrzebowych jest portal Mementis
Jest to doskonała pomoc dla osób, które muszą wybrać odpowiedni zakład pogrzebowy.
Sama korzystałam z tego portalu w momencie straty najlepszego przyjaciela.
Polecam https://mementis.com.pl/

Re: pogrzeb

: 26 paź 2023, 20:48
autor: monetka
Skoro jesteśmy przy tym temacie, to możecie również w razie potrzeb sprawdzić sobie tutaj na Calvarianum.eu poradnik - jak przygotować pogrzeb? Tam znajdziecie wiele istotnych w tym zakresie informacji, które się wam przydadzą.