Co na rzucenie palenia?

Jak pokonać nałóg? Zapytaj innych użytkowników, jak porzucili niezdrowe zwyczaje, ile im to zajęło i co zrobić, żeby wytrwać najtrudniejsze momenty. Wspierajmy się!
Antak

Co na rzucenie palenia?

Post autor: Antak »

Możecie polecić jakieś sprawdzone sposoby - mogą być zarówno naturalne, jak i te z apteki - suplementy diety (ale też z jak najlepszym składem) które pomogą mi w walce z nałogiem palenia? Jestem uzależniona od nikotyny i chciałabym rzucić palenie, nie mogę sobie sama z tym poradzić. Wiem, że sporo takich suplementów kupię w https://www.apteka-leki.pl ale polećcie coś konkretnego.
alex

Re: Co na rzucenie palenia?

Post autor: alex »

Zdecydowanie nie jest to łatwa sprawa, ale konieczna do zrobienia, bo szkoda zdrowia i pieniędzy na ten nałóg. Ja w każdym razie miałem dość, zawziąłem się i udało mi się rzucić palenie. To było kolejne podejście, ale tym razem udane, nie palę już ponad rok i już mnie nie ciągnie. Powiem wam, że co do pomocy to skuteczny u mnie był ten areozol https://aptekamirowska.pl/nicorette-spr ... dawek.html Zresztą w tej aptece znajdziecie różnego rodzaju środki, warto wypróbować różne i zobaczyć, co na was najbardziej działa.
ODPOWIEDZ