nałóg

Jak pokonać nałóg? Zapytaj innych użytkowników, jak porzucili niezdrowe zwyczaje, ile im to zajęło i co zrobić, żeby wytrwać najtrudniejsze momenty. Wspierajmy się!
Konrad_9

nałóg

Post autor: Konrad_9 »

Cześć wszystkim! :)

Mam nałóg, który mnie trzyma i nie pozwala mi się z niego wyrwać. Ale wiem, że jestem silny i mogę go pokonać. Wiem, że jeśli będę wytrwały i będę dążył do celu, to w końcu go osiągnę. Wiem, że jeśli będę wytrwały i będę dążył do celu, to w końcu go osiągnę. Wiem, że jeśli będę wytrwały i będę dążył do celu, to w końcu go osiągnę. Wiem, że jeśli będę wytrwały i będę dążył do celu, to w końcu go osiągnę. Wiem, że jeśli będę wytrwały i będę dążył do celu, to w końcu go osiągnę. Wiem, że jeśli będę wytrwały i będę dążył do celu, to w końcu go osiągnę. Wiem, że jeśli będę wytrwały i będę dążył do celu, to w końcu go osiągnę. Wiem, że jeśli będę wytrwały i będę dążył do celu, to w końcu go osiągnę. Wiem, że jeśli będę wytrwały i będę dążył do celu, to w końcu go osiągnę. Wiem, że jeśli będę wytrwały i będę dążył do celu, to w końcu go osiągnę. Wiem, że jeśli będę wytrwały i będę dążył do celu, to w końcu go osiągnę. Wiem, że jeśli będę wytrwały i będę dążył do celu, to w końcu go osiągnę. Wiem