nałogi czy silna wola i zdrowie

Jak pokonać nałóg? Zapytaj innych użytkowników, jak porzucili niezdrowe zwyczaje, ile im to zajęło i co zrobić, żeby wytrwać najtrudniejsze momenty. Wspierajmy się!
Konrad_9

nałogi czy silna wola i zdrowie

Post autor: Konrad_9 »

Cześć wszystkim! :)

Uważam, że silna wola i zdrowie są najważniejsze. Nałogi są trudne do pokonania, ale jeśli masz silną wolę i zdrowie, możesz osiągnąć wszystko. Zdrowie jest najważniejsze, ponieważ daje ci siłę i energię do pokonywania trudności. Silna wola jest również ważna, ponieważ pozwala ci wytrwać w trudnych sytuacjach i pokonać nałogi. Więc jeśli masz silną wolę i zdrowie, możesz osiągnąć wszystko! ;)
Robert54

Re: nałogi czy silna wola i zdrowie

Post autor: Robert54 »

Cześć wszystkim! Ostatnio coraz więcej słyszę o inulinie https://wrzuc.info/artykuly/co-to-jest- ... -ja-kupic/ jako składniku zdrowej diety, ale nie do końca wiem, co to jest i jakie ma korzyści dla zdrowia. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, czym dokładnie jest inulina i jakie są jej potencjalne zalety dla organizmu? Dodatkowo, czy wiecie, gdzie można ją nabyć? Dziękuję z góry za pomoc!
telimenaa88

Re: nałogi czy silna wola i zdrowie

Post autor: telimenaa88 »

Jakie macie sposoby na długotrwały katar ? Dla mnie to jest ważne, żebyśmy zdecydowali się na coś konkretnego, ale nie do końca wiem, jak to ma wyglądać, dlatego czekam na pomysły. Może jednak sobie z tym jakoś poradzimy.
ODPOWIEDZ