w szponach nałogu online

Jak pokonać nałóg? Zapytaj innych użytkowników, jak porzucili niezdrowe zwyczaje, ile im to zajęło i co zrobić, żeby wytrwać najtrudniejsze momenty. Wspierajmy się!
Alyxandra

w szponach nałogu online

Post autor: Alyxandra »

Cześć wszystkim! :)

Jestem tu nowa i chciałabym podzielić się swoją historią. Przez wiele lat miałam problem z nałogiem online. Próbowałam wszystkiego, aby go pokonać, ale zawsze wracał. W końcu zdałam sobie sprawę, że muszę zmienić swoje nastawienie i zacząć myśleć pozytywnie. Zaczęłam wykorzystywać techniki relaksacyjne, aby złagodzić stres i skupić się na pozytywnych rzeczach. Zmieniłam też swoje otoczenie, aby uniknąć pokusy. Teraz czuję się silniejsza i mam nadzieję, że moje doświadczenia pomogą innym. :)
Gość

Re: w szponach nałogu online

Post autor: Gość »

Wielu osobom udało się samodzielnie pokonać nałóg i znaleźć niedestruktywne sposoby cieszenia się życiem. Czasami jednak problemy są tak przytłaczające, że samodzielne poradzenie sobie wydaje się niemożliwe. Warto wtedy skorzystać z pomocy takich specjalistów jak psycholog, psychoterapeuta oraz psychiatra. Wizyty u takich specjalistów można umówić na stronie https://psychologuj.pl
ODPOWIEDZ