Kuchnia cukrzyka

Poznaj przepisy na zdrowe i smaczne potrawy, dzięki którym będziesz mieć energię na cały dzień, a przy tym poczujesz się lekko jak nigdy!
Awatar użytkownika
Felicjana_80
Posty: 0
Rejestracja: 19 wrz 2021, 8:22

Kuchnia cukrzyka

Post autor: Felicjana_80 »

Okazało się jakiś czas temu, że mój tata choruje na cukrzycę. Co naprawdę wyjaśniałoby jego spore spadki energii po posiłku, szczególnie tym, który był przepełniony węglowodanami. Teraz jest po opieką świetnego specjalisty diabetologa https://royal-clinic.pl/oferta/diabetolog-warszawa-konsultacje-diabetologiczne/ jeśli jesteście z Warszawy, to naprawdę polecam.

hospicjum dla dzieci nowy sącz
Loizainna

Re: Kuchnia cukrzyka

Post autor: Loizainna »

Chcę opowiedzieć o moich doświadczeniach w walce z cukrzycą i jej wpływie na zdrowie ginekologiczne w tej klinice https://gynecologista.pl/ . Konsultowałam się z lekarzem, otrzymałam skuteczne leczenie i porady dotyczące kontroli poziomu cukru we krwi.Szczególnie podkreślono znaczenie współpracy endokrynologa i ginekologa dla utrzymania zdrowia w cukrzycy.
Karen

Re: Kuchnia cukrzyka

Post autor: Karen »

Chcę opowiedzieć o moich doświadczeniach w walce z cukrzycą i jej wpływie na zdrowie ginekologiczne w tej klinice https://gynecologist.pl/. Konsultowałam się z lekarzem , otrymałam skuteczne leczenie i porady dotyczące kontroli poziomu cukru we krwi.Szczegolnie podkreślono znaczenie współpracy endokrynologa i ginekologa dla utrzymania zdrowia w cukrzycy.
ODPOWIEDZ