najzdrowsze jedzenie

Poznaj przepisy na zdrowe i smaczne potrawy, dzięki którym będziesz mieć energię na cały dzień, a przy tym poczujesz się lekko jak nigdy!
Awatar użytkownika
dana-88
Posty: 0
Rejestracja: 02 gru 2021, 6:30

najzdrowsze jedzenie

Post autor: dana-88 »

hejka kochani :)) jak wygląda wasza codzienna dieta? czy staracie się kupować wyłącznie zdrowe produkty, czy nie popadać w paranoję i pozwalacie sobie na odstępstwa? według mnie to właśnie klucz - zdrowa i ekologiczna żywność z małymi odstępstwami :) Ja właśnie tak staram się odżywiać i powiem wam, że czuję się naprawdę dobrze ale to też zasługa aktywności. Jak wy sobie radzicie?
Sławomir

Re: najzdrowsze jedzenie

Post autor: Sławomir »

Staram się zdrowo odżywiać i zwracam uwage na to co jem. Wszystkie wyroby mięsne zamawiam, w sprawdzonym sklepie, gdzie znajdziecie kabanosy i wiele innych, naturalnych wyrobów mięsnych w atrakcyjnej cenie. Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż dobrej jakości, naturalne wyroby mięsne.
fionaa

Re: najzdrowsze jedzenie

Post autor: fionaa »

Dla mnie ważne jest to, aby produkty spożywcze, które kupuje były jak najwyższej jakości. Dlatego w planach mam teraz przykładowo oleje kupować tutaj https://e-smaknatury.com.pl/ . Przede wszystkim mają tam produkty naturalne i wartościowe, które zachowują swój niepowtarzalny smak i aromat.
barbaraa

Re: najzdrowsze jedzenie

Post autor: barbaraa »

Nie od dzisiaj też wiadomo, że roślinna kuchnia jest bardzo zdrowa. Jednakże warto wiedzieć, jak łączyć poszczególne smaki, jak stworzyć coś dobrego i zdrowego. Dlatego możecie sobie zobaczyć na The Bowl Book - ponieważ to doskonały przewodnik po diecie roślinnej.
ODPOWIEDZ