kosmetyki z naturalnymi składnikami

Zdrowe nawyki w życiu codziennym oraz wskazówki, jak utrwalić zdrowy styl życia i nie dać się zwariować.
Awatar użytkownika
Barbara-76
Posty: 0
Rejestracja: 15 sty 2023, 9:16

kosmetyki z naturalnymi składnikami

Post autor: Barbara-76 »

Cześć! Czy często zdarza się wam kupować kosmetyki naturalne? Mam wrażenie, że coraz więcej osób się co do nich przekonuje i dla mnie to dobry znak. Więcej ludzi zauważa, że są zdrowe dla naszej skóry. Które kategorie kosmetyków z naturalnym składem wybieracie najczęściej? Jestem ciekawa, bo może sama powinnam zwrócić uwagę na coś konkretnego. Jakieś rady?
Awatar użytkownika
Alicja-78
Posty: 0
Rejestracja: 25 gru 2022, 8:08

Re: kosmetyki z naturalnymi składnikami

Post autor: Alicja-78 »

Ja na początku kupowałam przede wszystkim kosmetyki naturalne dla dzieci, bo zależało mi na tym, żeby mój maluch miał zdrową skórę i nie reagował alergicznie na żadne tego typu produkty. Później faktycznie zaczęłam odkrywać coraz więcej produktów dla siebie typu pielęgnacja włosów i od razu przepadłam. Skuteczność mogę ocenić bardzo wysoko, a to dla mnie ważne :)

skrzynka internetowa plus
melanie

Re: kosmetyki z naturalnymi składnikami

Post autor: melanie »

lubię kosmetyki robione w aptece, kilka razy z takich korzystałam i za każdym razem byłam zadowolona z efektów. Są tanie, mają dobre składy, na pewno w DOZ można je zrobić
gagata

Re: kosmetyki z naturalnymi składnikami

Post autor: gagata »

Masz na myśli takie na receptę od lekarza? Leki recepturowe? Miałam kilka razy takie od dermatologa, faktycznie szybko pomogły na rózne problemy skórne. Mają dobre składy i nie są drogie.
bluebird

Re: kosmetyki z naturalnymi składnikami

Post autor: bluebird »

Czasami faktycznie może być trudne znalezienie czegoś idealnego dla siebie, bo w końcu jest wybór ogromny, ale i też ceny bywają różne, i jakość. Ciekawą opcją jednak może się wydać tworzenie swoich własnych kosmetyków , może być to fajne doświadczenie, zabawa i jednocześnie możemy coś idealnego dla siebie stworzyć. Jakby co to tutaj https://sklep.zrobswojkosmetyk.pl/pl/c/ ... slinne/198 znajdziecie wszelkie surowce.
grawitacja

Re: kosmetyki z naturalnymi składnikami

Post autor: grawitacja »

Z tego co mi wiadomo to tutaj https://swederm.com/ można znaleźć bardzo dobre produkty kosmetyczne.... Także na pewno chociaż dla porównania warto byłoby zapoznać się z ich ofertą. Ja przykładowo teraz mam w planach też kupienie kilku produktów tam - serum do twarzy, czy też krem do stóp.
lutekk

Re: kosmetyki z naturalnymi składnikami

Post autor: lutekk »

Dla mnie też istotna jest jakość kosmetyków, także jak kupię to w sprawdzonych miejscach. Aktualnie, to planuję tutaj https://beardman.pl/kategoria/pielegnacja-brody porobić sobie zakupy, ponieważ mają tam niezłe produkty. W szczególności zainteresowały mnie te do pielęgnacji brody.
mewa

Re: kosmetyki z naturalnymi składnikami

Post autor: mewa »

warto spróbować kosmetyków recepturowych, ja się bardzo do nich przekonałam. Robiłam jakiś czas temu w doz, szybko miałam gotowe, a jakość super, bardzo dobrze mi się sprawdzają
ODPOWIEDZ