zakup leków tanio

Zdrowe nawyki w życiu codziennym oraz wskazówki, jak utrwalić zdrowy styl życia i nie dać się zwariować.
kate1213

zakup leków tanio

Post autor: kate1213 »

jestem ciekawa gdzie kupujecie leki? Wszystko drożeje, ceny poszły w górę także leków, jak szukalam tańszej apteki to porównałam sobie ceny kilku miejsc które mam w okolicy i okazało się, że dobrze wypada DOZ, kupujecie tam?
Sonika

Re: zakup leków tanio

Post autor: Sonika »

Tak! Od jakiegoś czasu swoje leki kupuję już tylko w DOZ, faktycznie porównując z innymi aptekami oni mają zdecydowanie najtaniej. Ja jestem zadowolona i polecam każdemu, kto chciałby trochę zaoszczędzić.
arbuzowa

Re: zakup leków tanio

Post autor: arbuzowa »

Różnice cen pomiedzy aptekami potrafią byc naprawdę spore. Ja sobie nawet porównałam, przeszłam się po okolicznych aptekach i zdecydowanie w dozie wyszło mi najtaniej i teraz kupuję tam regularnie
kate1213

Re: zakup leków tanio

Post autor: kate1213 »

doz faktycznie ma bardzo dobre ceny, nawet dzisiaj do nich zaszłam po leki, fajnie że jednak mozna kupić taniej bo tych leków z roku na rok się coraz wiecej bierze i kupuje
morelova

Re: zakup leków tanio

Post autor: morelova »

Faktycznie dobre ceny mają w dozie. Porównałam sobie ile kosztują leki i wuplementy w innych aptekach i u nich i różnice bywały naprawdę spore, a bez sensu przepłacać za to samo
Zena

Re: zakup leków tanio

Post autor: Zena »

Dlatego ja się doz już tylko trzymam, w innych aptekach są już spore podwyżki, a tutaj jeszcze można coś zaoszczędzić. Oby jak najdłużej mieli takie ceny.

oki b431 fuser
Izza

Re: zakup leków tanio

Post autor: Izza »

Wracam z informacją, że cały czas mają bardzo dobre ceny w doz, zrobiłam w tygodniu większe zakupy i dobrze na tym wyszłam :) Nie warto przepłacać w innych aptekach, doz ma zdecydowanie najtaniej.
Agatha

Re: zakup leków tanio

Post autor: Agatha »

Ja też polecam zakupy w doz, często porównuję ceny w aptekach i zawsze kończy się na zakupach w doz. Do tego asortyment też mają dobry, zawsze dostanę wszystko czego potrzebuję.
ODPOWIEDZ