Dobry psychiatra w Krakowie

W jaki sposób radzić sobie z problemami natury psychicznej? Gdzie szukać wsparcia? Na takie trudne pytania odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.
Matenika

Dobry psychiatra w Krakowie

Post autor: Matenika »

Wiem, że sprawa jest dość delikatna, ale jak zawsze - liczę na Waszą pomoc. Potrzebuję namiary na dobrego psychiatrę, który przyjmuje pacjentów w Krakowie, możecie mi kogoś polecić? Trafiłam na stronę przychodni Revita https://www.nzozrevita.pl i widzę, że mają również takiego specjalistę.
Maria Łuczyńska

Re: Dobry psychiatra w Krakowie

Post autor: Maria Łuczyńska »

Z doświadczenia wiem, że do dobrego psychiatry warto nawet dojechać te paręnaście kilometrów. Ja tak robiłam i na wizyty i konsultację psychiatryczne jeździłam do Rzeszowa. Powiem wam, że w zeszłym roku przeszłam załamanie nerwowe po śmierci męża , który zmarł w wyniku powikłań po covid19....Na początku był szok potem lęk, że zostałam sama, dzieci są daleko i co ja zrobię jeżeli coś się zemną staniem nikt mnie nie znajdzie i umrę sama w domu. Takie stany lękowe dopadały mnie praktycznie codziennie zwłaszcza przed zaśnięciem. Często budziłam się w nocy z ogromnym kołataniem serca i wizją zawału....raz dzwoniłam nawet na pogotowie. Lekarz pogotowia stwierdził, że muszę skonsultować się z psychiatrą bo jego diagnoza jest jedna - NERWICA. Moja córka znalazła dobrego psychiatrę z tego gabinetu właśnie w Rzeszowie https://filipowskipsychiatra.pl/leczeni ... -lekowych/ i pojechałam. Dostałam leki i podjęłam terapię..... Polecam ten gabinet i tego lekarza bo uratował mi życie. Wiadomo, że żałoba po mężu trwa ale czuję się już o wiele lepiej.
ODPOWIEDZ